Krupa wychodzi za mąż. Opowiedziała o tym w "DD TVN". Nagle Rusin: Piotrek boi się zapytać, więc go wyręczę

Joanna Krupa była gościem niedzielnego wydania "DD TVN". Opowiedziała o szczegółach ślubu.

Joanna Krupa pojawiła się w niedzielę na kanapie w studiu "DD TVN", aby porozmawiać o nadchodzącym sezonie "Top Model". Prowadzący szybko nawiązali jednak do życia prywatnego modelki, a ona chętnie odpowiadała na ich pytania.

Gorącym tematem jest teraz zbliżający się ślub Krupy. Modelka pod koniec marca poinformowała, że się zaręczyła. Jak potwierdziła w rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśką, już planuje szczegóły zaślubin.

Były zaręczyny, będzie ślub, domu też razem szukamy - zaczęła.
W tym roku będzie ślub, ale jeszcze nie wiemy gdzie. On chce w Krakowie, ja chcę w Stanach - mówiła.
 

Prowadzący podpytali o coś jeszcze. Skrępowanego Kraśkę wyręczyła Kinga Rusin.

Piotrek chciał zapytać, ale się boi, więc pozwolisz, że go wyręczę - powiedziała.

Dziennikarka zapytała o suknię ślubną i okoliczności nadchodzącej ceremonii. Krupa wyznała, że ślub z nowym partnerem będzie się różnił od tego, który miała z Romainem Zago. Narzeczony modelki stroni od show-biznesu i paparazzi, dlatego ceremonia ma być skromna.

Sukienka będzie bardziej spokojna. Nie będzie takiego szału, jak w pierwszym małżeństwie - wspomniała Krupa.
Będzie na luzie. Tylko rodzina, albo nawet sami będziemy. On by chciał, żebym była tylko ja z nim i to wszystko - dodała.

Joanna Krupa zdradziła jeszcze, że ślub i wesele prawdopodobnie odbędą się w połowie trwania nowego sezonu "Top Model". Program zwykle startował na jesień, więc ślubu można spodziewać się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

MT

Zobacz wideo