Joanna Krupa zaręczyła się! Cena pierścionka przyprawia o zawrót głowy

Joanna Krupa zaręczyła się. Radosną nowiną pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama.

Joanna Krupa w listopadzie ubiegłego roku rozwiodła się z Romainem Zago. Byli ze sobą w związku aż 10 lat. Choć Zago próbował ratować związek i chciał wrócić do ukochanej ona wyznała, że jest gotowa na podryw i w Sylwestra pochwaliła się zdjęciami z nowym partnerem, producentem z Teksasu, Douglasem. Okazuje się, że już są zaręczeni. 

Krupa poinformowała o tym swoich fanów w niedzielę wieczorem za pośrednictwem Instagrama. Modelka umieściła zdjęcie ich rąk, a na jej dłoni widać ogromny pierścionek zaręczynowy, który według magazynu "Viva!" kosztował aż 2 miliony złotych! Krupa wybrała go sobie podczas styczniowej wizyty w Polsce.

>>>ZOBACZ TUTAJ<<<

Okazuje się, że pomimo wybranej biżuterii, nie spodziewała się oświadczyn, którymi była zaskoczona. Para rozmawiała o przyszłości i miała w planach ślub, jednak nie ustalali żadnych konkretnych dat. 

Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski! - zdradziła znajoma modelki.

Krupa, która słynie ze swojego zamiłowania do zwierząt, zwłaszcza psów na pewno była zachwycona. Ponoć właśnie podczas spaceru ze swoim pupilem poznała swojego narzeczonego, który również spacerował w parku ze zwierzakiem.

Modelka umieściła na swoim Instastories jeszcze jedno zdjęcie... z dość dużym brzuchem. Myślicie, że chce powiedzieć coś więcej czy faktycznie to po prostu "ciąża spożywcza"?

Ktoś zjadł za dużo - napisała.

Gratulujemy!

 MT

Więcej o:
Komentarze (24)
Joanna Krupa zaręczyła się! Cena pierścionka przyprawia o zawrót głowy
Zaloguj się
 • kostol81

  Oceniono 21 razy 19

  To się nazywa "zaradna kobieta", taka zawsze sobie "poradzi"... :-)

 • Gość: OperatorWajchyDwubieżnej

  Oceniono 16 razy 10

  Skoro "cena przyprawia o zawrót głowy", to nie zaręczyła się lecz sprzedała.

 • Gość: gaga

  Oceniono 12 razy 8

  Za to babę uwielbiam- za to że kocha zwierzaki. Reszta mnie nie obchodzi. Aśka- proszę walcz dalej o te mądre stworzenia.

 • wawiak57

  Oceniono 17 razy 5

  Spora inwestycja w głąba.

 • rudi46

  Oceniono 8 razy 4

  Krupa ladna dupa to dostala ladny pierscionek

 • Gość: wiosna

  Oceniono 6 razy 4

  Ciekawe czy podpiszą intercyzę...?

 • robert28l

  Oceniono 4 razy 4

  oh Dzoana...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX