Joanna Krupa zaręczyła się! Cena pierścionka przyprawia o zawrót głowy

Joanna Krupa zaręczyła się. Radosną nowiną pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama.

Joanna Krupa w listopadzie ubiegłego roku rozwiodła się z Romainem Zago. Byli ze sobą w związku aż 10 lat. Choć Zago próbował ratować związek i chciał wrócić do ukochanej ona wyznała, że jest gotowa na podryw i w Sylwestra pochwaliła się zdjęciami z nowym partnerem, producentem z Teksasu, Douglasem. Okazuje się, że już są zaręczeni. 

Krupa poinformowała o tym swoich fanów w niedzielę wieczorem za pośrednictwem Instagrama. Modelka umieściła zdjęcie ich rąk, a na jej dłoni widać ogromny pierścionek zaręczynowy, który według magazynu "Viva!" kosztował aż 2 miliony złotych! Krupa wybrała go sobie podczas styczniowej wizyty w Polsce.

>>>ZOBACZ TUTAJ<<<

Okazuje się, że pomimo wybranej biżuterii, nie spodziewała się oświadczyn, którymi była zaskoczona. Para rozmawiała o przyszłości i miała w planach ślub, jednak nie ustalali żadnych konkretnych dat. 

Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski! - zdradziła znajoma modelki.

Krupa, która słynie ze swojego zamiłowania do zwierząt, zwłaszcza psów na pewno była zachwycona. Ponoć właśnie podczas spaceru ze swoim pupilem poznała swojego narzeczonego, który również spacerował w parku ze zwierzakiem.

Modelka umieściła na swoim Instastories jeszcze jedno zdjęcie... z dość dużym brzuchem. Myślicie, że chce powiedzieć coś więcej czy faktycznie to po prostu "ciąża spożywcza"?

Ktoś zjadł za dużo - napisała.

Gratulujemy!

 MT