Gromee wziął sekretny ślub z wokalistką zespołu Łzy. Pokazał pierwsze zdjęcie! Przepiękna sesja

Reprezentant Polski na Eurowizji ożenił się z wokalistką zespołu Łzy. Świeżo poślubiona para pochwaliła się zdjęciem ślubnym.

Gromee, który w maju będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, wziął sekretny ślub z wokalistką zespołu Łzy, Sarą Chmiel. Jak udało się dowiedzieć Plejadzie, ceremonia utrzymana była w tajemnicy do samego końca i wzięli w niej udział tylko najbliżsi pary.

Teraz wokalista uchylił jednak rąbka tajemnicy i na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie ze ślubu. Na romantycznej fotografii widać, że suknia panny młodej miała prosty fason i należała raczej do tych skromnych.

Uroczystość odbyła się w malowniczej miejscowości w górach, a ślubu udzielało dwóch księży. Przyjęcie weselne było kameralne i skromne. 

Eurowizja 2018

Andrzej Gromala, znany bardziej jako Gromee, wygrał polskie preselekcje do konkursu Eurowizji. Już w maju wykona na scenie w Lizbonie utwór "Light Me Up", który w kraju zapewnił mu sukces. Czy powtórzy go w Portugalii? Jak sądzicie? 

WJWięcej o:
Komentarze (2)
Gromee wziął sekretny ślub z wokalistką zespołu "Łzy". Pokazał pierwsze zdjęcie! Przepiękna sesja
Zaloguj się
  • cymesgeszefciarz

    Oceniono 12 razy 10

    " wziął sekretny ślub" z którego "na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie" ... czy wy nas macie za idiotów ? TAK !!!TAK !!!

  • mimikra1975

    Oceniono 6 razy -2

    Wow! A co to w ogóle za ludzie? Znani jacyś? Znaczy celebryci?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX