Tata Meghan Markle jednak szykuje się na jej ślub! Został przyłapany z książką, która wiele zdradza. "To najsłodsza rzecz, jaką widziałam"

Dziennikarka przyłapała tatę Meghan Markle na czytaniu książki o... historii Wielkiej Brytanii. Wygląda na to, że jednak pojawi się na jej ślubie!

Za niecałe półtora miesiąca książę Harry weźmie ślub z amerykańską aktorką, Meghan Markle. Cała Wielka Brytania od dawna czeka na to największe wydarzenie bieżącego roku, a w mediach co chwilę pojawiają się nowe szczegóły ceremonii, która ma być jedną z najdroższych w historii.

Tymczasem w USA, dziennikarka "Entertainment Weekly", Dana Schwartz, spotkała w lokalnym Starbucksie tatę Meghan Markle, który... czyta książkę o historii Wielkiej Brytanii.

Dosłownie nie ma nic bardziej uroczego niż tata Meghan Markle, który uczy się o historii Anglii - napisała na Twitterze. 

Zdjęcie błyskawicznie obeszło internet, a użytkownicy Twittera są zachwyceni, jak bardzo ojciec panny młodej się zaangażował.

To jest szczyt "bycia tatą", zakochałam się.
O jeju, to najsłodsza rzecz, jaką widziałam.

Portal "Huffington Post" podaje, że to zdjęcie może być dużą wskazówką do tego, co się wydarzy 19. maja.

Wcześniej w tym roku pojawiły się plotki, że Markle chciała, żeby jej matka, Doria Ragland, prowadziła ją do ołtarza (jej rodzice rozwiedli się, gdy miała 6 lat). Ale przez to zdjęcie, wygląda na to, że to jednak ojciec Markle może ją odprowadzać. Albo co najmniej brać udział w weselu, co jest i tak dużą sprawą biorąc pod uwagę, że jest on chorobliwie nieśmiały i do tej pory nie było jasne, czy przyjedzie na ceremonię - czytamy.

Mamy nadzieję, że pan Markle jednak pojawi się na ślubie pary. W końcu niecodziennie twoja córka wychodzi za księcia, prawda?

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.