To ona miała organizować sekretne randki księcia Harry'ego i Meghan Markle. Teraz może przyćmić ją na jej ślubie

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Media spekulują, że to jednak druhna skradnie całe show.

Meghan Markle, jak donoszą media, będzie miała na swoim ślubie z księciem Harry'm konkurencję. Wszyscy są przekonani, że jej druhną zostanie Jessica Mulroney. Pomimo tego, że ta informacja nie została potwierdzona, media rozpisują się, że powtórzy ona losy Pippy Middleton. Przypomnijmy, że to siostra panny młodej stała się gwiazdą na ślubie księżnej Kate i księcia Williama.

Jessica Mulroney nie bez przyczyny jest typowana na druhnę Meghan Markle. Kobiety poznały się na planie serialu "Suits", gdzie potencjalna druhna w 2011 r. zajęła się szafą aktorki. Szybko złapały kontakt i się zaprzyjaźniły. Na jej Instagramie możemy znaleźć wiele ich wspólnych zdjęć.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Mulroney ma 37 lat i ukończyła najlepsze szkoły. Aktualnie jest stylistką. Jej mężem jest syn byłego premiera Kanady, Ben. Pochodzi z bardzo bogatej rodziny, której majątek jest wyceniany na 50 mln funtów. Ród Brownsteinów jest bowiem obuwniczą dynastią. Media donoszą także, że to właśnie Jessica i jej mąż organizowali sekretne randki księcia Harry'ego i Markle.

Jak myślicie? Ma szanse przyćmić Meghan Markle na ślubie, który odbędzie się 19 maja 2018 roku?

AW

Więcej o: