Księżna Kate rodzi już w tym miesiącu. Teraz ostatni raz przed porodem pokazała się publicznie. I wyglądała świetnie!

Jak co roku brytyjska rodzina królewska wzięła udział w wielkanocnej mszy. Największe poruszenie wywołała obecność księżnej Kate. Widać, że rodzi już w tym miesiącu!

Od wielu lat tradycją jest, że brytyjska rodzina królewska w Niedzielę Wielkanocną uczestniczy we mszy świętej w Opactwie Westminsterskim. Członkowie monarchii uczestniczą w nabożeństwie, podczas którego oddają hołd głowie kościoła anglikańskiego, czyli królowej Elżbiecie II.

Podczas tegorocznej mszy nie zabrakło księcia Andrzeja, księżniczki Beatrice, księżniczki Eugenii czy ciężarnej Zary Tindall. Jednak największe poruszenie wśród zgromadzonych oraz mediów wywołała obecność księżnej Kate i księcia Williama.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Jak podaje reporter Richard Palmer, Kate i William przyjechali spóźnieni.

Na zdjęciach widać, że księżna jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Nic dziwnego, w końcu termin porodu wyznaczony jest na ten miesiąc. Mimo tego, że do porodu zostało kilkanaście dni, księżna Kate jest w świetnej formie - uśmiechała się i z zaangażowaniem uczestniczyła w ceremonii.

Dużą uwagę zwraca też jej stylizacja. Księżna miała na sobie jeden ze swoich ulubionych płaszczy, w którym pokazywała się już wielokrotnie, m.in. na obchodach Dnia Świętego Patryka 3 lata temu, gdy była w ciąży z księżniczką Charlotte. Stylizację uzupełniła czarnym toczkiem i beżowymi szpilkami.

OG