TVP udaje, że WOŚP nie istnieje. Co innego gwiazdy stacji. Aukcje Kurdej-Szatan i Kammela to tylko początek

W niedzielę odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród wspierających gwiazd znalazły się też twarze TVP.

Przez ponad 20 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była transmitowana przez Telewizję Polską. Wszystko się zmieniło, kiedy rolę prezesa zarządu objął Jacek Kurski. TVP w zeszłym roku zrezygnowało z transmisji finału, a w głównym wydaniu "Wiadomości" poświęcono WOŚP dokładnie 14 sekund.

Mimo tego, że fundacji Jurka Owsiaka i TVP nie jest po drodze, znalazły się gwiazdy stacji, które nie kryły swojego wsparcia dla akcji i pochwaliły się zdjęciami na Instagramie. 

Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel w tym roku wspierali WOŚP na stoisku telefonii komórkowej Play, którą reklamują. 

Oboje przekazali na aukcje charytatywne zaproszenia na spotkanie z nimi - w teatrze z Kurdej-Szatan czy w studiu "Pytania na śniadanie" z Tomaszem Kammelem. Aktorka dodatkowo przeznaczyła na licytację swoją Telekamerę. Statuetka obecnie kosztuje ponad 500 zł a spotkanie ponad 1000 zł. Licytacje kończą się 26. stycznia.

Barbara Kurdej-Szatan, spotkanie z aktorką, PLAYdlaWOSP.plBarbara Kurdej-Szatan, spotkanie z aktorką, PLAYdlaWOSP.pl charytatywni.allegro.pl

Wśród innych gwiazd TVP, które wsparły WOŚP znajdują się też Joanna Racewicz, Marcelina Zawadzka i Marzena Rogalska.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Niektórzy celebryci nie odnieśli się do wczorajszej akcji. Na co dzień aktywna na Instagramie Monika Zamachowska nie umieściła żadnego wpisu na ten temat.

Dobrze jednak widzieć, że wiele gwiazd postanowiło nie zważać na nieporozumienia między stacją a WOŚP i wsparły tę szczytną inicjatywę. Oby tak dalej!

OG

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo