Odebrał nagrodę, a potem podziękował żonie i... kochance, dla której ją zostawił. Przemowa McGregora przejdzie do historii

Złote Globy 2018. Ewan McGregor otrzymał statuetkę za najlepszego aktora w mini serialu telewizyjnym. Podczas przemowy podziękował zarówno swojej (ex?) żonie, jak i kochance.

Ewan McGregor otrzymał statuetkę Złotego Globa za rolę w serialu "Fargo". Jego przemowa zaskoczyła chyba wszystkich. Kiedy aktor wyszedł na scenę, podziękował nie tylko twórcom serialu, ale również najbliższym - w tym żonie (albo już ex żonie) i... kochance. 

Chciałbym poświęcić chwilę, by podziękować Eve, która trwała przy mnie przez 22 lata oraz moim dzieciom - powiedział.

I tu się wszystko zaczyna. McGregor kontynuował przemowę i wspomniał o Mary Elizabeth Winstead, koleżance z planu, dla której zostawił swoją rodzinę. 

Zawsze uwielbiałem być aktorem, uwielbiałem spotykać się z aktorami i mam niesamowitych aktorów, z którymi mogę pracować. Nie byłoby Emmita Stussy'ego bez Davida Thewlisa, Micheala Stuhlbarga i Carrie Coon. Nie byłoby Raya bez Mary Elizabeth Winstead - mówił.

Emmit Stussy i Ray Stussy to bohaterowie, w których wcielał się Ewan McGregor. 

Całość zobaczycie tutaj: 

 

Reakcja internautów? Niektórzy nie dowierzają.

Chwileczkę. Co? Ewan McGregor dziękuje swojej żonie i dziewczynie podczas jednej przemowy.
Ewan McGregor wykorzystuje przemowę, by podziękować żonie i kobiecie, dla której ją zostawił - piszą na Twitterze.

Związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis stanowił pewien ewenement w świecie show-biznesu. Para była małżeństwem od 22 lat i wychowywała wspólnie czwórkę dzieci. Brytyjski gwiazdor zawsze z czułością wypowiadał się o żonie. Ponoć Mavrakis zdjęła już obrączkę i para oficjalnie się rozstała, ale o rozwodzie na razie nic nie wiadomo.

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.