Aniston i Jolie po raz pierwszy od 3 lat na jednej imprezie. Zachowanie Jennifer? W pełni zrozumiałe

Angelina Jolie i Jennifer Aniston unikają się jak ognia. Kiedy pierwszy raz od 3 lat aktorki pojawiły się na tej samej imprezie, zachowanie gwiazdy "Przyjaciół" było do przewidzenia.

Nie jest tajemnicą, że Jennifer Aniston i Angelina Jolie za sobą nie przepadają i unikają swojego towarzystwa. Ostatnio natknęły się na siebie 3 lata temu podczas rozdania nagród Critics' Choice Awards 2015. Po kilku latach znowu wzięły udział w jednej imprezie. Pierwsza i druga żona Brada Pitta pojawiły się podczas Złotych Globów, gdzie wręczały statuetki zwycięzcom. Jednak Aniston nie zamierzała stawać oko w oko z byłą rywalką i ominęła czerwony dywan, gdzie Jolie chętnie pozowała fotoreporterom.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Gwiazdę "Przyjaciół" mogliśmy zobaczyć jedynie na scenie, kiedy wraz z Carol Bennett wręczała nagrodę dla Elisbeth Moss, zwyciężczyni w kategorii "Najlepszej Aktorka w Serialu Dramatycznym".

Fani nie pozostawili tej sytuacji bez komentarza.

To musiało być straszne dla Angeliny, jak patrzyła na Jennifer, która była na scenie. I musiała bić jej brawo - piszą.

My Jennifer w pełni rozumiemy. Trzeba przyznać, że potrafi zachować się z klasą. Zamiast tworzyć nieprzyjemne sytuacje, po prostu woli ich unikać. 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.