Margaret powalczy o awans do Eurowizji 2018. W barwach Szwecji! "To dla mnie ogromne wyzwanie"

Margaret pokonała ponad 3 tys. osób i zakwalifikowała się do szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018. O przejście do finału konkursu powalczy z piosenką "In My Cabana".

Margaret już w lutym powalczy w Szwecji o awans do konkursu Eurowizji 2018. Żeby wziąć udział w krajowych preselekcjach musiała pokonać ponad 3 tys. innych kandydatów. O swoim sukcesie poinformowała na Facebooku:

Kochani, przede mną kolejna przygoda! Biorę udział w nadchodzącej edycji najbardziej popularnego szwedzkiego programu muzycznego - Melodiefestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności. Będziecie trzymać za mnie kciuki?

"Melodifestivalen 2018" to konkurs złożony z czterech półfinałów, Margaret wystąpi podczas drugiego z nich z piosenką "In My Cabana". Przypomnijmy, że wokalistka walczyła już o awans do Eurowizji w barwach Polski w 2016 r. Została wtedy pokonana przez Michała Szpaka, zajmując ostatecznie 2. miejsce.

Konkurs Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie. 

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

WJ

Więcej o:
Komentarze (51)
Eurowizja 2018. Margaret bierze udział w szwedzkich preselekcjach do konkursu. "To dla mnie ogromne wyzwanie"
Zaloguj się
 • Gość: justi

  Oceniono 44 razy 24

  Polskę będzie reprezentował sprawdzony duet - Balbina Kłamczyńska i Krystyna Wszystkożerna ...

 • Gość: le Ming

  Oceniono 28 razy 22

  Polskę reprezentować ma przebój "Ojciec Tadeusz jak Prometeusz". Rywalizacja o to, komu przypadnie zaszczyt wykonania tego hitu, jest niezwykle zacięta, Margaret nie miałaby szans.

 • state77

  Oceniono 25 razy 19

  W tym roku Watykan zadebiutuje na Eurowizji. Śpiewać będzie Tempa Kempa z piosenką "Na kolanach".

 • Karim Selocco

  Oceniono 37 razy 19

  Polskę dumnie reprezentować będzie Narodowa Kapela znad Baryczy, która zaśpiewa hymn dla Niepokalanej.

 • Gość: justi

  Oceniono 78 razy 12

  Szukaj dziewczyno szczęścia na świecie - bo w Polsce go nie znajdziesz. Tu jest tylko syf i chamstwo ...

 • Gość: Sven

  Oceniono 15 razy 9

  Na pewno nie wygra i nie bedzie reprezentowac Szwecji.... za wysokie progi. Szwecja juz pare razy wygrala konkurs Eurowizji i maja naprawde dobrych wokalistow wiec zapewne nawet nie uda jej sie wejsc do finalu.

 • Gość: Eurofan

  Oceniono 14 razy 8

  Szwedzi to giganci Eurowizji. Nie dziwię się Margaret obserwując coroczne porażki naszych wykonawców i regularnie nietrafiony w gusta Europejczyków repertuar z oklepanego cyklu Krakowiacy i Górale. Kto wie czy w tym roku nie zaśpiewa jakiś chór ONR z patriotyczną pieśnią na pt. "Wielka Polska - Biała Rasa" i publiczność w Portugalii zwymiotuje.

 • xxkrzysiek88

  Oceniono 18 razy 6

  Margaret kurna uważaj bo PISdzielce oskarżą Cię razem z Narodowcami o zdradę kraju i będzie bida

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX