Margaret powalczy o awans do Eurowizji 2018. W barwach Szwecji! "To dla mnie ogromne wyzwanie"

Margaret pokonała ponad 3 tys. osób i zakwalifikowała się do szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018. O przejście do finału konkursu powalczy z piosenką "In My Cabana".

Margaret już w lutym powalczy w Szwecji o awans do konkursu Eurowizji 2018. Żeby wziąć udział w krajowych preselekcjach musiała pokonać ponad 3 tys. innych kandydatów. O swoim sukcesie poinformowała na Facebooku:

Kochani, przede mną kolejna przygoda! Biorę udział w nadchodzącej edycji najbardziej popularnego szwedzkiego programu muzycznego - Melodiefestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności. Będziecie trzymać za mnie kciuki?

"Melodifestivalen 2018" to konkurs złożony z czterech półfinałów, Margaret wystąpi podczas drugiego z nich z piosenką "In My Cabana". Przypomnijmy, że wokalistka walczyła już o awans do Eurowizji w barwach Polski w 2016 r. Została wtedy pokonana przez Michała Szpaka, zajmując ostatecznie 2. miejsce.

Konkurs Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie. 

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

WJ

Więcej o: