Rozwódka, aktorka niebojąca się odważnych scen i narzeczona księcia Harrego. Kim jest Meghan Markle?

Meghan Markle od minionego poniedziałku jest oficjalną narzeczoną księcia Harrego. Poznali się w 2016 roku podczas randki w ciemno. Kim jest ukochana jednego z najbardziej pożądanych mężczyzn z królewskiego rodu?
Meghan Markle Meghan Markle Kadr z serialu 'W garniturach'

Kariera w Hollywood

Narzeczona księcia Harrego jest aktorką. Znana jest głównie z roli Rachel Zane - ukochanej głównego bohatera w produkcji 'Suits'. Ze względu na rodzący się związek z ukochanym, zrezygnowała z udziału w kolejnym sezonie serialu, który przyniósł jej dużą popularność. Fani byli zawiedzeni jej decyzją, zwłaszcza, że na ekranie chętnie pokazywała swoje wdzięki.

Meghan Markle Meghan Markle Kadr z serialu 'W garniturach'

Odważne sceny

Merkle chętnie rozbierała się na ekranie i brała udział w scenach seksu. Właśnie to, że nie wstydziła się pokazywać ciała, oburzało speców od protokołu Pałacu Buckingham. Media donosiły, że królowa Elżbieta długo nie mogła się do niej przekonać i nie chciała jej w rodzinie królewskiej.

Meghan Markle, 'W garniturach' Meghan Markle, 'W garniturach' mat. promocyjne

Miłość do kina

Meghan Markle ma 36 lat. Urodziła się w Los Angeles, jej matka jest terapeutką i instruktorką jogi pochodzenia afroamerykańskiego, ojciec to operator filmowy. Ma na swoim koncie sporo sukcesów, m.in. nagrodę Emmy. Współtworzył 'Świat według Bundych'. To on zaraził córkę miłością do kina. Meghan zaczęła grać już jako kilkulatka. Ich małżeństwo jednak rozpadło się, gdy miała 6 lat. 

Jej pierwszą pracą zarobkową było kaligrafowanie okolicznościowych kart. Oryginalne zaproszenia ślubne stworzyła dla m.in. dla Robina Thicke i Pauli Patton. 

Meghan Markle Meghan Markle Forum

Rozwód

To, co najbardziej nie podobało się królowej w wybrance wnuczka, to fakt, że jest rozwódką. Zaliczyła nieudane małżeństwo z aktorem Trevorem Engelsonem, z którym pobrała się w 2011 roku. Dwa lata później rozstali się.

Królowa obawiała się także skandalu. Były mąż Meghan ma wyprodukować telewizyjne show mocno inspirowane jego życiem, w którym mogą wyjść na jaw szczegóły ich rozstania. Jednak Engelson uspokaja i twierdzi, że przedstawiona historia jest całkowicie fikcyjna.

Książę Harry, Meghan Markle Książę Harry, Meghan Markle Canadian Press/REX/Shutterstock/East News

Pierwszy raz o związku

Harry i Meghan długo ukrywali swój związek. Po raz pierwszy o tym, co ich łączy, opowiedziała aktorka w wywiadzie dla magazynu 'Vanity Fair' jesienią tego roku.

Spotykaliśmy się w tajemnicy przez sześć miesięcy, zanim wyszło to na jaw. Jedyna rzecz, jaka się zmieniła, to percepcja ludzi. Ja się nie zmieniłam, jestem ciągle tą samą osobą i nigdy nie definiowałam siebie poprzez ten związek- wyznała.

Dodała też, że jest bardzo szczęśliwa u boku Harrego.

Meghan Markle Meghan Markle Instagram / @meghanmarkle

Spotkanie z rodziną królewską

Meghan została ciepło przyjęta przez rodzinę królewską. 10 stycznia poznała się z księżną Kate w apartamencie w Pałacu Kensington. Z Williamem poznała się dwa miesiące wcześniej w Londynie. 

Meghan była bardzo szczęśliwa, że ma szansę poznać bliskich ukochanego. Spotkanie było bardzo miłe - mówił informator USmagazine.com.

Najwięcej jednak emocji budziło sekretne spotkanie z królową Elżbietą, która zaprosiła wnuka z ukochaną na 'sekretną herbatkę'. Babcia podobno zaakceptowała wówczas Meghan. Być może dlatego, że udało jej się zapanować nad wybrykami Harrego, który mocno zmienił się na lepsze pod jej wpływem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.