Ed Westwick oskarżony o gwałt. "Nie mogłam się poruszać. Położył się na mnie i zgwałcił"

Ed Westwick został oskarżony o gwałt. Aktorka Kristina Cohen opisała na Facebooku, jak do tego doszło.

Amerykańska aktorka Kristina Cohen oskarżyła Eda Westwicka, znanego głównie z roli Chucka Bassa w popularnym serialu "Plotkara", o gwałt. Ze szczegółami podzieliła się swoją historią za pośrednictwem Facebooka i Instagrama. Na wyznanie to zdecydowała się po trzech latach od tej traumatycznej sytuacji.

Jak twierdzi Cohen, Eda poznała podczas wizyty w jego domu. Pojechała tam ze swoim ówczesnym chłopakiem, producentem. Obaj podobno się przyjaźnili, więc dziewczyna nie podejrzewała niczego złego. Jednak już na wstępie Westwick ponoć pozwolił sobie na ordynarny komentarz, proponując swoim gościom grupowy seks

Chciałam wyjść, gdy usłyszałam, jak Ed sugeruje, że "wszyscy powinniśmy się pie**ć". Producent nie chciał jednak, żeby Ed poczuł się nieswojo w związku z naszym wyjściem. Ed nalegał, żebyśmy zostali na kolację. Powiedziałam, że jestem zmęczona i chcę już iść, próbowałam jednocześnie wyjść z domu. Ed powiedział, żebym się zdrzemnęła w sypialni dla gości. Producent stwierdził, że zostaniemy 20 minut, żeby wszystko załagodzić, a potem pojedziemy - napisała w oświadczeniu Cohen.

Aktorka podporządkowała się woli producenta.

Poszłam więc i położyłam się w pokoju dla gości, gdzie w końcu usnęłam. Obudziłam się, gdy Ed leżał na mnie, z palcami w moim ciele. Powiedziałam mu, żeby przestał, ale on był silny. Walczyłam z nim tak mocno, jak mogłam, ale on chwycił moją twarz, zaczął mną potrząsać i mówić, że chce mnie pie**ć. Byłam sparaliżowana, przerażona. Nie mogłam mówić. Nie mogłam się poruszać. Położył się na mnie i zgwałcił - wyznała aktorka.

Kiedy Cohen opowiedziała o wszystkim producentowi, ten całą winą obarczył aktorkę i nakazał zapomnieć o zdarzeniu. Zagroził jednocześnie, że jeśli komukolwiek opowie o tej sytuacji, to pożegna się z karierą.

Aktor odniósł się do tych oskarżeń:

Nie znam tej kobiety. Nigdy nie zmusiłem do niczego ani jej ani żadnej innej kobiety. I na pewno nigdy nikogo nie zgwałciłem

Ed Westwick

Ed Westwick to aktor znany przede wszystkim z roli Chucka Bassa w serialu "Plotkara". Ponadto ma na swoim koncie role w takich produkcjach, jak: "Ludzkie dzieci", "Domowe piekło", "S. Darko" oraz "J. Edgar". Westwick był w przeszłości także frontmanem indie rockowej grupy "The Filthy Youth".

Kevin Spacey oświadczył, że jest gejem. Wcześniej inny aktor oskarżył go o molestowanie

MM