Gretkowska znowu atakuje Rozenek. Poszło o sesję z okazji 20-lecia TVN. "Dłubaj ma się w głowie"

Manuela Gretkowska nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek-Majdan. Tym razem skupiła się na pamiątkowym zdjęciu z okazji 20-lecia TVN-u.

Manuela Gretkowska znowu atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan. Jeśli ktoś myślał, że medialna wojna między paniami się skończyła, to grubo się mylił. Tym razem uwagę pisarki przykuło pamiątkowe zdjęcie pracowników TVN-u, które zostało zrobione z okazji 20-lecia stacji. Wyśmiała konwencję fotografii oraz wygląd celebrytki.

Swój wpis zaczęła od wyrażenia opinii na tematy społeczne. W punkcie 5. poruszyła temat grupowego portretu gwiazd TVN, który mocno ośmieszyła. Później uderzyła jeszcze mocniej. Zarzuciła, że polskie wykonanie straciło ostrość i zyskało "półcień rembrandtowskiej kanciapy".

Konwencja z amerykańskiego Vanity Fair, publikującego grupowe portrety, najczęściej oscarowych gwiazd. Technicznie fotki ostre, jak żyleta. Polskie wykonanie, tracąc ostrość, zyskało półcień rembrandtowskiej kanciapy, zwłaszcza na obrzeżach - napisała.

Jej zdaniem gwiazdy wyglądają świetnie w strojach wieczorowych. Wszystkie, oprócz jednej.

Niemniej portretowane gwiazdy TVN wyglądają znakomicie w strojach wieczorowych. Jedynie pozująca z nimi 'Idealna pani domu' udrapowana jest w jednoczęściowy kostium kąpielowy.

Gretkowska nie mogła powstrzymać się przed wbiciem kolejnej szpili celebrytce. Nawiązała do jej luksusowej sesji w Dubaju, która była "odbiciem snów biedaków, dla których styl arabskiego szejka kojarzy się z największym bogactwem".

Po co podróżować, gdy Dłubaj ma się w głowie i nie da się go z niej wydłubać.

Czy Rozenek i tym razem odpowie? Czas pokaże.

AW

Komu kibicujecie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.