Mamy nowe zdjęcia z planu kolejnej części "Pitbulla". Doda w zaskakującej odsłonie!

Doda dołączyła do obsady najnowszej części "Pitbulla". W filmie zaprezentuje się w nowej odsłonie.

W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies". W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Do obsady gwiazd dołączyła również Doda. W filmie zobaczymy ją w nowej odsłonie: poważnej, bardziej eleganckiej, z lekko przyciemnionymi włosami. Jak myślicie, sprawdzi się w tej roli? Przypominamy, iż Doda na co dzień występuje na deskach warszawskiego teatru IMKA.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU<<<

Warto zwrócić uwagę, że w przeciwieństwie do dwóch ostatnich "Pitbullów", tego nie wyreżyseruje Patryk Vega, ale Władysław Pasikowski. Spekulowano nawet, że to właśnie wprowadzenie przez produkcję Dody do filmu spowodowało odejścieœcie dotychczasowego reżysera.

"Pitbull. Ostatni pies”" ma być rasowym kinem sensacyjnym, pełnym świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie fanów. Na ekranie zobaczymy również boksera, Artura Szpilkę. Producentem filmu jest znajomy Dody, Emil Stępień. Premiera przewidziana jest na przyszły rok.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.