Zakochany książę Harry dał się ponieść czułościom. Oj, królowa chyba nie będzie zadowolona

Książę Harry pojawił się w sobotę wieczorem na ceremonii zamknięcia "Invictus Games" w Toronto. I dał się ponieść emocjom.

Ksiażę Harry, pojawiając się na zawodach "Invictus Games", za każdym razem wzbudzał zainteresowanie. W sobotę wieczorem był honorowym gościem na ceremonii zamknięcia całej imprezy. Początkowo siedział na specjalnie przygotowanym dla niego miejscu, jednak dość szybko zmienił je, aby dołączyć do swojej dziewczyny, Meghan Markle. Para przebywała razem w specjalnie wydzielonej vipowskiej loży z mocno przyciemnionym światłem. Książę Harry dał się ponieść nastrojowi i pocałował swoją partnerkę. Ich czułościom nie było końca. Zapewne byli przekonani, że nikt ich nie widzi.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZAKOCHANEJ PARY<<<

Podczas uroczystości parze towarzyszyła mama aktorki, Doria Ragland, która specjalnie przyleciała do nich ze Stanów Zjednoczonych. Tam na co dzień pracuje jako terapeutka oraz nauczycielka jogi. Na zakończenie całej imprezy, książę Harry wygłosił uroczyste przemówienie, które zostało przyjęte owacją na stojąco.

Myślicie, że tak wylewne, publiczne okazywanie miłości przystoi członkom rodziny królewskiej? Królowa Elżbieta II słynie z dbałości o protokół, więc może być mocno niepocieszona, gdy ujrzy najnowsze zdjęcia swojego wnuka. Impreza przeszła już do historii, ponieważ to właśnie podczas niej książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie ze swoją partnerką, Meghan Markle. Jak myślicie, jaki będzie ich kolejny krok? Mniej więcej od pół roku spekuluje się o tym, że para ma się zaręczyć.

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA