Książę Harry pierwszy raz publicznie z Meghan Markle. Media zwróciły uwagę na ubiór aktorki. "Czyżby chciała nam coś powiedzieć?"

Książę Harry i Meghan Markle pierwszy raz pojawili się razem na oficjalnej uroczystości. Uwagę zagranicznych mediów zwróciła koszula aktorki, która ma być dowodem na to, że para jest już po zaręczynach.

Książę Harry, który jest pomysłodawcą zawodów Invictus Games w Toronto, w poniedziałek pojawił się na nich razem ze swoją dziewczyną, Meghan Markle. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ para po raz pierwszy pojawiła się razem publicznie.

Redaktorzy "Daily Maila" na zdjęciach dopatrzyli się interesującego szczegółu. Aktorka miała na sobie białą koszulkę zaprojektowaną przez jej znajomą, której model nosi ponoć nazwę "mąż".

Czyżby chciała nam coś powiedzieć? - zastanawia się otwarcie "Daily Mail".

Czyżby para chciała zakomunikować właśnie w ten dość oryginalny i niejednoznaczny sposób, że są zaręczeni? Pozostaje nam już tylko czekać, aż oficjalnie to ogłoszą. 

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Podczas sobotniego otwarcia zawodów Meghan Markle nie siedziała razem ze swoim partnerem. Książę Harry towarzyszył wtedy Melanii Trump. Na najnowszych zdjęciach widać, jak bardzo para zakochanych jest razem szczęśliwa. Byli nierozłączni - nieustannie trzymali się za ręce, szeptali sobie do ucha i uśmiechali się.

Książę Harry i Meghan Markle są parą od października zeszłego roku. Do tej pory milczeli na temat swojego związku. Jednak to się ostatnio zmieniło. Ukochana księcia przerwała milczenie i udzieliła szczerego wywiadu dla "Vanity Fair". Zaś mniej więcej od pół roku spekuluje się, że para ma się zaręczyć.

AG