Książę Harry na meczu. Mała dziewczynka skradła mu popcorn i... przy okazji całe show! Jego reakcja MISTRZOWSKA

Książę Harry środowy wieczór spędził na meczu. Jednak to nie on był główną atrakcją tego wydarzenia. Serca wszystkich skradła mała dziewczynka.

Książę Harry pojawił się na wczorajszym meczu siatkówki w Toronto. Impreza odbywała się w ramach Invictus Games, które trwają już od kilku dni. W trakcie gry książę Harry był tak zaaferowany rozmową ze swoim towarzyszem, że nie zauważył, jak siedząca obok mała dziewczynka podjadała mu popcorn z pudełka. Gdy się zorientował, co się dzieje, sam zaczął karmić dziecko, wygłupiać się i robić śmieszne miny. Zupełnie nie przeszkadzało mu to, że wszystkie kamery zwrócone są właśnie na niego.

 

Dziewczynka, która skradła całe show, to 2-letnia Emily Henson, córka znajomych księcia Harry'ego. Jej ojciec, David Henson, jest paraolimpijczykiem. Amputowano mu obie obie nogi po tym, gdy podczas jego pobytu w Afganistanie w 2011 roku w jego pobliżu eksplodował ładunek wybuchowy. Mężczyzna wziął udział w Inivictus Game w 2014 roku i od tego czasu jest bliskim znajomym księcia Harry'ego.

Kilka dni temu książę Harry pojawił się na Invictus Game w towarzystwie samej Melanii Trump. Impreza była też świetną okazją do pokazania się pierwszy raz publicznie ze swoją partnerką, Meghan Markle.

AG

Więcej o: