Księżna Kate otrzymała od siostry niezwykły prezent. To piękny ukłon w stronę księżnej Diany. I kontynuacja wyjątkowej tradycji

Księżna Kate została obdarowana przez swoją siostrę, Pippę Middleton, wyjątkowym naszyjnikiem - podaje portal "Mirror". Co w nim takiego niezwykłego?

Księżna Kate ten uroczy i jednocześnie wzruszający prezent otrzymała od Pippy Middleton z okazji narodzin pierwszego dziecka, księcia George'a, w 2013 roku. Naszyjnik ma bardzo sentymentalne znacznie, ponieważ jest kontynuacją tradycji zapoczątkowanej przez samą księżną Dianę, która podobną biżuterię otrzymała od swojego męża księcia Karola w 1982 roku, po narodzinach ich pierworodnego dziecka, księcia Williama.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA NASZYJNIKA<<<

Naszyjnik należący do księżnej Kate jest ze złota i posiada trzy wygrawerowane wisiorki. Na jednym z nich znajduje się litera W w serduszku (od imienia księcia Williama), na drugim wszystkie imiona pierworodnego syna pary książęcej, czyli George Alexander Louis, a ostatni jest w kształcie małego chłopca. Biżuterię specjalnie przygotowała marka "Merci Maman". Naszyjnik, który nosiła księżna Diana, miał podobny złoty wisiorek z wygrawerowanym imieniem William.

Portal "Mirror" przytacza słowa "Merci Maman":

Książę Karol podarował Dianie prezent z okazji narodzin ich syna Williama. Był to złoty wisiorek z wygrawerowanym imieniem ich dziecka. Księżna nosiła go zawsze blisko serca. W 2013 roku Pippa Middleton postanowiła kontynuować tę tradycję, dając swojej siostrze Kate z okazji narodzin jej pierwszego syna spersonalizowany naszyjnik.

AG

Księżna Kate próbuje mówić po polsku. Urocze! Jest nagranie