Tom Hanks dziękuje Bielsku-Białej i próbuje wymówić nazwę miasta. Urocze!

Tom Hanks wkrótce otrzyma swojego fiata 126p. Za to - oraz za przyjęcie urodzinowe - podziękował właśnie na Facebooku Bielsku-Białej.

Tom Hanks ma powody, żeby lubić Polskę, a zwłaszcza Bielsko-Białą.To właśnie tam - za sprawą Moniki Jaskólskiej - powstała inicjatywa, żeby podarować aktorowi fiata 126p. Aktor bowiem kilka miesięcy temu zakochał się w poczciwych "maluchach", kiedy przebywał w Budapeszcie, kręcąc zdjęcia do filmu "Most szpiegów". Tam co chwila napotykał je na ulicy i robił sobie z nimi zdjęcia.

Ponadto, w niedzielę 9 lipca Hanks obchodził 61. urodziny, które mieszkańcy Bielska postanowili uczcić huczną fetą. Teraz aktor podziękował wszystkim krótkim filmem, który Jaskólska opublikowała na Facebooku.

Dziękuję za przyjęcie, jestem szczęściarzem. Nie mogę się doczekać, kiedy przejadę się fiatem - mówi na filmie.

Posłuchajcie jednak, jak próbuje wymówić trudną nazwę miasta Bielsko-Biała!

Fiat 126p, który powędruje do Toma Hanksa już jest. Aktor otrzyma go jesienią. W mailu do Jaskólskiej przyznał, że nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Jaskólska skrzyknęła ludzi na Facebooku i rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na zakup auta. Pozostałą nadwyżkę postanowiła przekazać szpitalowi pediatrycznemu w Bielsku-Białej. Pomoc szpitalowi zadeklarował także sam Hanks.

Anna Wendzikowska rozmawia z Tomem Hanksem. To pytanie bardzo go rozbawiło. "Też tak mam!"

JZ

Więcej o:
Komentarze (9)
Tom Hanks dziękuje Bielsku-Białej i próbuje wymówić nazwę miasta. Urocze!
Zaloguj się
 • Gość: zez

  Oceniono 14 razy 14

  Cieszę z bielszczankami i bielszczanami. Fantastycznie!

 • Gość: haha

  Oceniono 5 razy 5

  Holly Hell !!! Ma nawet nastepce.To pluszowy Fiat 500.

 • Gość: Maa

  Oceniono 1 raz 1

  Ooo, jak miło się zrobiło. Wręcz fantastycznie...

 • Gość: llm

  0

  gdyby o tym człowieku wyszły na jaw jakieś brzydkie kwiatki, zwątpiłabym w człowieczeństwo. Średnio przystojny ale przystojny, piekielnie zdolny, ze spokojem na twarzy człowieka, który jeśli popełnił błedy to niechcący... och żebym ja była na tyle mądra żeby spotkać i dopuściś do siebie takiego faceta... llm

 • Gość: stop lanserom i frajerom

  Oceniono 28 razy -28

  Aktor zje nawet własne gó... dla lansu. Wszak im więcej jego mordy w mediach tym, większa gaza za robienie min przed obiektywem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX