Polacy podarowali Tomowi Hanksowi Fiata 126p, on wzruszony dziękuje. "Nie zasługuję na to"

Tom Hanks jest fanem Fiata 126p, ale chyba nie spodziewał się, że kiedyś wejdzie w jego posiadanie. Zobaczcie, jak podziękował wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce na auto dla aktora.

Tom Hanks przed paroma miesiącami przebywał w Budapeszcie, gdzie kręcił zdjęcia do filmu "Most Szpiegów". Na ulicach miasta aktor co rusz napotykał się na poczciwe samochody 126p. Te najwyraźniej wyjątkowo mu się spodobały, bowiem aktor robił sobie zdjęcia na tle "Malucha" za każdym razem, gdy na niego wpadł, a potem wrzucał je do sieci. Właśnie tym podbił serca Polaków, którzy sentyment do modelu wysysają z mlekiem matki.

Zachwyceni zdjęciami fani Hanksa poszli o krok dalej i postanowili sprezentować aktorowi samochód. Padło na sztukę z połowy lat siedemdziesiątych, która wcześniej została poddana gruntownej renowacji. Zorganizowana przez bielszczankę Monikę Jaskólską zbiórka właśnie dobiegła końca, a samochód już niedługo trafi do amerykańskiego aktora. Pieniądze zebrane w tym celu zostały już przekazane bielskiemu Szpitalowi Pediatrycznemu.

W sobotę odbył się bal wieńczący trzecią edycję akcji „Nie wypada nie pomagać”, podczas którego organizatorka skontaktowała się z Hanksem przez internet. Aktor miał szansę "na żywo" podziękować wszystkim za wyjątkowy prezent. Nagranie z tego momentu właśnie trafiło do sieci.

Monika oszalała z tym Fiatem 126p! Wygląda na to, że prędzej czy później będę się musiał nim przejechać. Dziękuję! To jest szalone! Nie zasługuję na to. Chcę podziękować wszystkim osobom, które przekazały pieniądze na samochód, a tym samym również na Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej, bo to właśnie jest tu najważniejsze. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ale wierzę w to, że wykonaliście kawał dobrej roboty - mówił ze swojego domu.

Tak wygląda prawdziwe zaskoczenie!

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (31)
Polacy podarowali Tomowi Hanksowi Fiata 126p, on wzruszony dziękuje. "Nie zasługuję na to"
Zaloguj się
 • Gość: rita

  Oceniono 38 razy 36

  I w ten sposób należy dbać o markę Polska, a nie przez durne państwowe pseudofundacje

 • Gość: af

  Oceniono 16 razy 16

  Fantastyczny aktor i człowiek.

 • Gość: ja

  Oceniono 10 razy 10

  Fajna inicjatywa. Oby więcej tego typu akcji. Sam pozytyw😁.

 • cincprezece

  Oceniono 14 razy 10

  Ciekawe czy będzie umiał nim jeździć - ręczna skrzynia biegów, niesynchronizowana jedynka, zapłon z wajchy (po uprzednim włączeniu ssania), a nie zkluczyka. Przy odrobinie entuzjazmu - do opanowania.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 7 razy 7

  W Budapeszcie kręcił Inferno. Most Szpiegów kręcił we Wrocławiu. Albo sprawdzajcie swoje fakty, albo nic nie piszcie.

 • Gość: zajacpo

  Oceniono 11 razy 7

  Nie do końca rozumiem skrót myślowy: kobieta zorganizowała zbiórkę na samochód, a zebrane pieniądze zostały przekazane szpitalowi......

 • yuo7leo9

  0

  Wyższość komunizmu nad Trumpem udowodniona!

 • wiktor_jerofiejew

  Oceniono 8 razy -4

  Niech lekcje jazdy najpierw tym pudelkiem , bo jak pamietam ten zlom NIE synchronizowanego pierwszego biegu ... Bedzie takiecos ... Hrrrrrrrrrrrrrr

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX