Justin Bieber znowu to zrobił. Wkurzeni fani mu nie darowali i prawie oberwał w głowę butelką

Justin Bieber na koncercie zawiódł swoich fanów. W rezultacie od jednego z nich prawie oberwał w głowę butelką.

Justin Bieber ma wiernych fanów, ale od miłości do nienawiści jest bardzo blisko. Gwiazdor przekonał się o tym podczas koncertu na Summerburst Music Festival w Sztokholmie, kiedy wyznał, że nie pamięta hiszpańskich słów do piosenki "Despacito". To niedawny przebój, w którym Bieber wspomagał duet Luis Fonsi & Daddy Yankee.

Nie mogę wykonać "Despacito". Nawet tego nie znam - przyznał szczerze.

Jeden z wkurzonych fanów, rozczarowany postawą Biebera, rzucił w niego butelką wody. Ten uchylił się w ostatniej chwili.

Proszę, nie rzucajcie we mnie! - krzyknął cokolwiek bezradnie.

Obejrzyjcie sami ten krytyczny moment koncertu:

 

To nie pierwszy raz, kiedy Bieber zawiódł fanów odmową zaśpiewania tego przeboju. Podczas jednego z wcześniejszych koncertów również nie był w stanie przypomnieć sobie jego słów, więc zaśpiewał "bla bla bla", a zamiast "dorito" było "burito". Dość lekceważące podejście do fanów, nieprawdaż? Jak to wyglądało, możecie obejrzeć tutaj. Nie miał jednak najmniejszych problemów, żeby poradzić sobie ze słowami przy nagrywaniu wersji studyjnej. Miejmy nadzieję, że Justin Bieber nie zaryzykuje już uszczerbku na zdrowiu i w końcu nauczy się na pamięć tekstu. Piosenka na to zasługuje.

Jennifer Lopez kombinezon rozpruł się na pupie, ale to i tak nic przy problemach Nicki Minaj. Ubraniowe wpadki gwiazd na scenie

JZ

Więcej o: