Czy Justin Bieber w 2017 roku ponownie zagości w Polsce?

Popularny na całym świecie kanadyjski muzyk, Justin Bieber, był w naszym kraju dwa razy. W 2016 odwiedził nas w ramach Purpose World Tour 2016 i wystąpił w Krakowie. Krakowski koncert był spektakularny - emocje, których dostarczył, na długo zostaną w pamięci fanów oraz zapewne i samego artysty.

Justin Bieber nadal promuje swoją ostatnią płytę „Purpose”, koncertując na całym świecie – właśnie odbywają się koncerty w Ameryce Środowej. Po koncertach w Ameryce Środkowej, artysta planuje m.in. podróż do Afryki, a w czerwcu wraca do Europy.

Polska czeka na Justina

Justin Bieber po raz pierwszy koncertował w Polsce w 2013 roku, na Atlas Arenie w Łodzi. W Polsce ma dziesiątki tysięcy wielbicieli, którzy wspominają ten pierwszy i każdy kolejny koncert z niezwykłymi emocjami. 25 marca 2013 roku powstał z ich inicjatywy fanpage na popularnym portalu społecznościowym, pod nazwą „Chcemy kolejnego koncertu Justina Biebera w Polsce’.

Zeszłoroczny koncert na krakowskiej Turon Arenie był wielkim sukcesem Justina Biebera. Show było przygotowane z niezwykłym rozmachem i precyzją. Artysta zadbał nie tylko o warstwę artystyczną - wokalną i taneczną, ale również oprawę techniczną tego wydarzenia. Przywiózł ze sobą ekipę techników odpowiedzialnych za organizację i przebieg koncertu. W jego trakcie muzyk i tancerze z jego zespołu poruszali się po kilku kondygnacjach, a towarzyszyły im niezwykłe efekty specjalne.

Fani docenili pracę, jaką wykonał Justin przygotowując show – reagowali na jego występ niezwykle żywiołowo. Artysta był wzruszony tak gorącym przyjęciem i na pewno jak wielu innych muzyków odwiedzających nasz kraj, na długo zapamięta te emocje. Czy zechce przedłużyć swój pobyt w Europie podczas europejskiej części trasy koncertowej Purpose World Tour 207?

Europejska część trasy koncertowej Justina- potwierdzone miejsca koncertów

Pierwszy europejski koncert odbędzie się w Danii. Następnie artysta planuje udział w norweskim festiwalu Den Store Sommerfesten, a potem wyjazd na koncerty m.in. w Szwecji, Szwajcarii, Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Odwiedzenia Polski nie ma póki co w planach, lecz wytrwali fani ciągle proszą o przyjazd do naszego kraju. Czy gwiazdor ulegnie ich prośbom?

J.W.

Więcej o:
Komentarze (17)
Czy Justin Bieber w 2017 roku ponownie zagości w Polsce?
Zaloguj się
 • Gość: Polish Beliebers

  Oceniono 10 razy 8

  Chcemy go w Polsce!!! "Beliebers"

 • Gość: Belieber

  Oceniono 2 razy 2

  Musi przyjechać !!

 • Gość: Belieber

  Oceniono 2 razy 2

  Justin przyjedż do polski!!!!!!!!!!!!!1111

 • Gość: Belieber

  Oceniono 2 razy 2

  tak jak ja go kocham!!! Chce go w Polsce!!!

 • Gość: Truskawka🤘

  Oceniono 1 raz 1

  Przyjedź tym razem do Warszawy na PGE Narodowy!!!!! Kochamy Cię❤❤!! Liczę na to, że przyjedziesz znów do Polski!💋

 • Karolina Dykas

  Oceniono 1 raz 1

  Justin musisz przyjechać na koncert do Polski ! My cię kochamy. Chcielibyśmy cię zobaczyć ponownie w Krakowie . Ten koncert , który był ostatnio w Krakowie 11 listopada 2016 przeszedł do historii. Justin prosimy cię odwiedź nasz kraj jeszcze raz. Kochamy cię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX