Karolina Korwin Piotrowska o "żałobnym" zdjęciu Muchy: Widowiskowe samobójstwo, fejm dowalony. Broni jej pewien aktor

W dniu śmierci Witolda Pyrkosza Anna Mucha pokazała na Instagramie zdjęcie z minuty ciszy ku jego czci. Fotografia wywołała prawdziwą burzę. Wpis komentuje Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska jest oburzona zdjęciem Anny Muchy, które miało upamiętnić zmarłego w sobotę Witolda Pyrkosza. Aktorka pokazała minutę ciszy na planie. Fotografię opatrzyła tagami:

#moment #uchwyconywkadrze #minutaciszy #naplanie #WitoldPyrkosz R.I.P. Na pierwszym planie rezyser Mariusz Malec i operator Jan Budzowski #zaduma #wspomnienie #LucjanMostowiak. Nasz serial już nigdy nie będzie taki sam.

Fani od razu się oburzyli, twierdzili, że minuta ciszy to chwila na prawdziwą zadumę, a nie robienie zdjęć. Do niezadowolonych z takiego zachowania Muchy dołączyła Karolina Korwin Piotrowska, która tak skomentowała zdjęcie.

 
Ich nie trzeba wykańczać, ośmieszać, wyśmiewać, już nie trzeba, bo widowiskowe samobójstwa popełniają i wykańczają się do spodu sami. #zrobtosam #zosiasamosia #wykonczsiesam #fejmdowalony #smuteczek #mozdzek
Jeszcze ten hashtag #zaduma ?? No naprawdę. Ja tu czuję olbrzymią żenadę. Dziwne, że ona nie - pisali fani.

W obronie Muchy stanął Leszek Stanek.

Ale że co? Że dobrze, że czczą pamięć czy źle, że pokazówa? Ja osobiście nie widzę w tym nic zdrożnego aby kolegę po fachu uczcić minuta ciszy, a że wszyscy żyjemy mediami społecznościowymi to i dzielimy się różnymi rzeczami. 
Są chyba jednak granice żenady, ekshibicjonizmu i zwykłej głupoty, nie wszyscy żyją mediami społecznościowymi, nie każdy jest ekshibicjonistą póki co i nie trzeba dzielić się WSZYSTKIM i ZAWSZE - odpowiedziała dziennikarka. 

Internauci byli podzieleni. Część przyznała Stankowi rację:

Ja też nie widzę w tym nic złego. Lepsze to, niż zionięcie jadem z rana

Ale nie brakowało też zdecydowanych zwolenników Piotrowskiej:

Media mediami, ale skoro czcimy kogoś minutą ciszy to czcimy, a nie pstrykamy zdjęcia. W niektórych sytuacjach trzeba umieć się zachować, ale to i tak dla niektórych za dużo.

Wpis Karoliny Korwin Piotrowskiej polubiła między innymi Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Horodyńska.

Wpis Karoliny Korwin PiotrowskiejWpis Karoliny Korwin Piotrowskiej Instagram.com/karolinakp

Zobacz wideo

JM

Więcej o: