Księżna Kate i książę William przyjadą do Polski! Informację podał Pałac Kensington. Prezydent: Wizytę odczytujemy jako...

Księżna Kate i książę William właśnie poinformowali o swoich planach na dyplomatyczną podróż do Polski.

Księżna Kate i książę William już w lipcu odwiedzą Polskę! O oficjalnej wizycie dyplomatycznej przed dwoma godzinami poinformował Pałac Kensington za pośrednictwem Twittera. Oprócz Polski ulubiona para Brytyjczyków odwiedzi także naszego zachodniego sąsiada.

Książę i księżna na prośbę Biura Spraw Zagranicznych oraz Wspólnoty odbędą oficjalną wizytę do Polski i Niemiec w lipcu tego roku - czytamy.

także Marek Magierowski, dyrektor Biura Prasowego Prezydenta RP. Notka na ten temat znalazła się już na oficjalnej stronie Prezydenta RP.

Para Prezydencka z radością przyjęła wiadomość o woli złożenia wizyty w Polsce przez Księcia i Księżną Cambridge. Księżna Kate i Książę William będą mile widzianymi gośćmi w Polsce. Polska Para Prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Szczegółowy program wizyty zostanie podany w późniejszym terminie - czytamy.

Czekamy z niecierpliwością!

Księżna Kate i książę William strzelają z łuku. Jak im poszło? Widać po minach. Ale te zdjęcia trzeba zobaczyć

MK

Więcej o: