To jedno z ważniejszych wydarzeń w królewskim kalendarzu. Po raz pierwszy pokazano z niego zdjęcie. Księżna Kate wiedziała, jak to uczcić

Pałac Buckingham co roku organizuje uroczyste przyjęcie dyplomatyczne. O randze tego wydarzenia świadczą stroje członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Przedświąteczne przyjęcie dyplomatyczne w Pałacu Buckingham to coroczna tradycja, ale po raz pierwszy udostępniono oficjalne zdjęcie z tego wydarzenia, donosi "Daily Mail".

Wyjątkowo w roku 90. urodzin królowej, zdecydowano opublikować oficjalną fotografię z przyjęcia w pałacu, w którym ma uczestniczyć ponad 1000 gości.

Do fotografii pozuje sześciu członków rodziny królewskiej: królowa Elżbieta, książę Filip, książę Karol, księżna Kamila oraz książę William i księżna Kate.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Kate na tę okazję założyła czerwoną suknię projektu Jenny Packham - tę samą, którą miała na sobie dokładnie rok temu na tym samym przyjęciu. Tym razem jednak uwagę przykuwał inny element jej wyglądu - była to bogato zdobiona tiara należącą niegdyś do księżnej Diany.

Królowa Elżbieta podarowała Dianie wysadzaną perłami i diamentami tiarę w prezencie ślubnym w 1981 r. Księżna niestety nie lubiła jej nosić - tiara była ciężka i wywoływała u niej ból głowy - czytamy na Today.com.

To tłumaczy, dlaczego Kate tak rzadko można zobaczyć w tiarze.

NAJSEKSOWNIEJSZA suknia księżnej Kate. Po czerwonym dywanie przechadzała się jak gwiazda filmowa. A gdy zawiał wiatr... OMG!

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.