Anna Lewandowska jest w 5. miesiącu ciąży. W sieci pokazała mnóstwo zdjęć. Ale stosowała pewne TRIKI. Wiemy jakie!

Anna Lewandowska jest już w drugim trymestrze ciąży. Jak to się stało, że do tej pory nikt się nie zorientował, patrząc na jej najnowsze zdjęcia? Zobaczcie, jakie stosowała sztuczki.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska spodziewają się dziecka! Kapitan polskiej reprezentacji przyznał, że żona jest już w 5 miesiącu ciąży. Jak to się stało, że nikt nie zauważył powiększającego się brzucha, skoro trenerka regularnie wrzuca na Instagram swoje zdjęcia?

Okazało się, że trenerka stosowała zręczne chwyty, tak pozując, żeby nie było widać jej figury.

1. Luźne swetry

W ciągu ostatnich tygodni subtelnie zmieniła się jej garderoba. Pamiętacie wcześniejsze zdjęcia Lewandowskiej? Nie miała oporów, żeby pozować w staniku i eksponować swój wspaniale wyrzeźbiony, płaski brzuch. Ostatni raz pokazała go w 3. miesiącu ciąży, potem zakrywała go luźnymi swetrami, bluzami i koszulkami.

2. Zdjęcia z góry

To kwestia perspektywy. Zdjęcie zrobione z góry optycznie pomniejsza dolną część ciała, dzięki czemu łatwiej ukryć powiększony brzuch. Nie wspominając już o tym, że wtedy zupełnie inne części ciała ulegają wyeksponowaniu.

3. Zdjęcia połowy figury

Tutaj nie ma możliwości dostrzeżenia powiększonego brzucha z tego prostego powodu, że najzwyczajniej w świecie nie został sfotografowany. Od jakiegoś czasu zdjęć, na których Lewandowską widzimy wyłącznie od pasa w górę zobaczyliśmy znacząco więcej.

4. "Zasłona dymna"

Oto zdjęcie pokazane przez nią w dniu ogłoszenia ciąży. Jak widać, brzuch jest idealnie płaski, ale zdjęcie jest studyjne i zapewne zrobione o wiele wcześniej. Niemniej, pokazane teraz, sugeruje, że jest świeże.

Czy biorąc to wszystko pod uwagę można się było domyślić, że Anna Lewandowska jest w ciąży? I tak, i nie. Tak, bo takie strategie są charakterystyczne dla kobiet pragnących ukryć ciążę; nie, ponieważ takie zdjęcia wcale nie musiały oznaczać ukrywania ciąży, ale mieć tysiąc zupełnie innych powodów. Faktem jednak jest, że ostatnie zdjęcie nagiego brzucha trenerki zobaczyliśmy 12 października. I prędko raczej go znowu nie zobaczymy.

Teraz, kiedy wiadomość o ciąży stała się powszechna, możemy spodziewać się, że Lewandowska nie będzie już miała powodu do ukrywania stopniowo powiększającego się brzucha.

JZ

Więcej o:
Komentarze (99)
Anna Lewandowska jest w 5. miesiącu ciąży. Jak to ukrywała? Oto jej triki
Zaloguj się
 • Gość: lola

  Oceniono 80 razy 62

  A co to kogo obchodzi. Najpierw się chwalą, a potem będą narzekać, że paparazzi za nimi ganiają

 • Gość: Pauli

  Oceniono 49 razy 45

  Do autora tekstu:
  "...przyznał, że żona znajduje się w ciąży".
  Z tego co napisaliście wynika, że ciąża to jakieś miejsce pobytu... Czasownik "być" jest za mało górnolotny? ;)

 • Gość: Kora

  Oceniono 49 razy 27

  TOTALNA NARODOWA GŁUPAWKA!!!! Ludzie czym tu się zachwycać? Jest w ciąży, będzie dzieciak!! No i co z tego? Czy ona jedyna w Polsce będzie miała dziecko? Jest w czymś wyjątkowa ? Gdyby była mądra to nie pisnęła by słowa do momentu aż byłoby bardzo widać. Jest zima udałoby się. A tak to urządzili cyrk!!

 • Gość: Soso

  Oceniono 42 razy 24

  Mam odruch wymiotny jak widzę kolejny news o Lewandowskich (o Rozenkowej z majdanem także).
  Są jakieś prasowo-medialne granice promowania jakichś ludzi po to, by ci mogli zarabiać jeszcze więcej (pomijając, że piłkarze to skandalicznie przepłacana grupa zawodowa nawet jak na branżę showbussines'owo-hazardową).
  Plotkary z mediów prawie się nie posikają, bo jakaś kobita (jak miliony innych) jest w ciąży.

  I co dalej? Blog i dieta dla kobiet w ciąży, matek niemowlaków? Kaska musi być ze wszystkiego!
  (paw)

 • Gość: SEA

  Oceniono 28 razy 22

  Dla mnie szokiem nie był popis Lewego na boisku (głupi) ale gratulacje pana prezydenta ciąży żony piłkarza???!!! W jakim my kraju żyjemy żeby prezydent gratulował ciąży komuś tam!!! Żeby to chociaż było już urodzone dziecko, ale ciąża?????? Żenada i głupota! Toż to cyrk i głupawka narodowa!

 • Lupro Pibaki

  Oceniono 19 razy 15

  Niesamowite !!
  Z niecierpliwością oczekuję kolejnych informacji !!!
  Minimum 3 razy dziennie przed jedzeniem !!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 12

  Kiedyś to dieta, teraz to ciaża usta porwiększa.

 • tomvxtomvx

  Oceniono 17 razy 11

  To teraz to dopiero będzie szał i kręcenie lodów na rosnącym brzuchu :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX