Dariusz K. został skazany na 7 lat więzienia. Właśnie wyszedł na wolność. Jest uzasadnienie

Dariusz K. na wolności. Sąd zdecydował, że na razie nie ma powodu, żeby pozostawał w zamknięciu.

Dariusz K. został w maju skazany na 7 lat pozbawienia wolności za to, że w lipcu 2014 roku potrącił na pasach ze skutkiem śmiertelnym kobietę. Był wtedy pod wpływem narkotyków.

Muzyk na razie jednak nie trafi do więzienia. Złożył odwołanie od wyroku, a proces apelacyjny rozpoczął się w październiku. "Twoje imperium" donosi, że do czasu rozpatrzenia sprawy Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił mu areszt tymczasowy, zasądzając 400 tysięcy złotych kaucji.

Teraz Dariusz K. trzy razy w tygodniu będzie musiał zgłaszać się na komisariacie. Zatrzymano mu paszport, ponadto dostał zakaz opuszczania kraju. Wypuszczenie muzyka z aresztu sąd uzasadnił m.in. przedłużającym się postępowaniem na etapie odwoławczym z przyczyn niezależnych od Dariusza K. i przekonaniem, że jego przebywanie na wolności nie utrudni już przebiegu postępowania sądowego - czytamy tam.

Informacje z "Twojego Imperium" potwierdził rzecznik sądu:

W tej chwili areszt został uchylony - usłyszeliśmy.

Na razie Dariusz K. pozostanie zatem na wolności, oczywiście jeżeli nie złamie warunków zwolnienia.

JZ

Więcej o:
Komentarze (183)
Dariusz K. został skazany na 7 lat więzienia. Właśnie wyszedł na wolność. Jest uzasadnienie
Zaloguj się
 • Gość: za

  Oceniono 133 razy 125

  Na razie Dariusz K. pozostanie na wolności, oczywiście jeśli nie złamie warunków zwolnienie i o ile o ile nie przejedzie kolejnej osoby będąc pod wpływem

 • login12345678

  Oceniono 140 razy 96

  To są jakieś jaja. Skoro nie dostał wyroku w zawieszeniu to czemu nie siedzi ? Ziobro, do roboty !

 • Gość: gość

  Oceniono 107 razy 93

  wujek mojego ojca w podobnej sytuacji trafił do pierdla... i z dyrektora na poziomie stał się po wyjściu menelem alkoholikiem.. więzienie nie pozwoliło mu na znalezienie w miarę dobrej pracy... złamana psychika na jakikolwiek gest w kierunku poprawienia sobie sytuacji choć o drobinę... i nie usprawiedliwiam go.. tylko wskazuje na to, jak bardzo sprzężony jest stan finansów z poziomem odbywanej kary

  tymczasem u mnie w mieście jakiś prawnik z wpływowej rodziny zatłukł po pijaku pięściami swoja dziewczynę... to się szychy z całej polski zrzucały na kaucję... bo to dobry chłopak był.. wykształcony i na poziomie

 • Gość: yan

  Oceniono 76 razy 68

  i znowu się prawo nie sprawdziło bo znana osoba to sąd nie widzi.. ..ale zwykły Kowalski to nie ma szans na takie przywileje. SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: morena

  Oceniono 74 razy 64

  Zaczynam rozumieć policję, że coraz częściej, zwyczajnie im się nie chce...
  Oni będą łapać, sądy będą wypuszczać pod byle pretekstem.

 • Gość: kawabis

  Oceniono 74 razy 62

  Rozumiem, że sędzia odejdzie z zawodu gdy ten pan narozrabia ponownie lub wyjedzie?

 • do_podziwu

  Oceniono 57 razy 53

  Wyrok 7 lat ,zgoda nieprawomocny ale nie ma przeslanek ,ze wyrok ten zostanie drastycznie zmiejszony .Dlaczego Sad daje mu mozliwosc przerwy w odbywaniu kary , napicia sie wodki, zapalenia jointa , pojscia do burdelu itd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX