Piotr Stramowski na planie międzynarodowej produkcji. Do zdjęcia pozuje z hollywodzkim aktorem. Poznajecie?

Piotr Stramowski pochwalił się zdjęciem z planu międzynarodowej koprodukcji "The Last Witness". Towarzyszy mu na nim hollywoodzki aktor.

Piotr Stramowski w ostatnim czasie nie może narzekać na brak pracy. Po zagraniu głównych ról w "Pitbullu" i serialu "Na noże" jego kariera wcale nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie - pojawiają się kolejne propozycje. Aktor opublikował właśnie na Instagramie kilka zdjęć z planu międzynarodowej koprodukcji "The Last Witness", gdzie gra z popularnym brytyjskim aktorem, Alexem Pettyferem.

W obsadzie znalazł się też m.in. Robert Więckiewicz, a reżyserią zajął się Piotr Szkopiak.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Film opowiada o dziennikarzu, który chce dowiedzieć się prawdy o Katyniu. W tej roli zobaczymy właśnie Pettyfera.

Choć na końcowy efekt trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, "The Last Witness" już teraz zapowiada się obiecująco.

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (11)
Piotr Stramowski na planie międzynarodowej produkcji. To nie jedyny przystojniak. Obok Hollywoodzki aktor i...
Zaloguj się
 • Gość: Kurnik

  Oceniono 4 razy 4

  Po obejrzeniu trailera długiego Pitbula zrobiło mi sie słabo jak niski jest poziom polskiego kina. Kino z bandytami Pasikowskiego to przy tym arcydzieła filmowe jak i produkcje z PRL w tym stylu..Jesli ten pan jest znany tylko z tego to na tej promocji chyba sie skonczy w tym roku.

 • Gość: Karl Lipszyc

  Oceniono 2 razy 2

  Stramowski, a Kaczora tez filmowano od dołu, żeby nabrał gangsta mocy...bo mały był i głupio było z reki od góry go filmować.

 • Gość: Lula

  Oceniono 8 razy 2

  Eh ... drewno a nie aktor

 • Gość: sad

  Oceniono 6 razy 2

  ale mężczyźni mmm ;)

 • Gość: Ann

  0

  To fajny człowiek po studiach aktorskich, nauczył się aktorstwa w szkole, ma wrodzony talent, miły i uprzejmy. Na pewno odniesie wielki sukces.

 • Gość: Zizi

  0

  Charyzmatyczny aktor. Uwielbiam go na ekranie,wystarczy, że się pojawi przechodzą mnie ciarki. Życzę mu samych sukcesów.

 • Gość: Mon

  0

  Bardzo zdolny, spokojny i nienpuszony człowiek i aktor! Woda sodowa na pewno nie uderzy mu do glowy. Postura nie oddaje jego wrażliwości, inteligencji i talentu. Już czuć zazdrość innych .

 • Gość: beaNY

  Oceniono 1 raz -1

  Super przystojny I utalentowany, mam nadzieje, ze mu sie uda zrobic kariere w Hollywood, ze jego stara zona nie powstrzyma go od realizowana marzen, bo sama mowila, ze sobie nie wyobraza nie mieszkac w Polsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX