"People" wybrał "najseksowniejszego mężczyznę świata"! Beckham, Pitt, a teraz ON

Znamy najseksowniejszego mężczyznę 2016 roku. Pochodzi z Kanady, jest ogolony na łyso, dobrze zbudowany i uśmiechnięty.

Dwayne "The Rock" Johnson został przez magazyn "People" wybrany najseksowniejszym mężczyzną 2016 roku. Tytuł "odziedziczył" po Davidzie Beckhamie, który zdobył go w ubiegłym roku.

Jest słodki, inteligentny i dobrze zbudowany" - czytamy na okładce obok zdjęcia tegorocznego laureata.

Dwayne The Rock JohnsonDwayne The Rock Johnson People

 Dwayne "The Rock" Johnson ma 44 lata, jest kanadyjsko-amerykańskim aktorem, wrestlerem i producentem pochodzenia samoańskiego. Znamy go z takich filmów, jak kultowa seria "Szybcy i wściekli", "Dorwać Smarta" czy "G.I. Joe: Odwet".

Informacją o tytule pochwalił się na Instagramie.

Pamiętaj, że bycie sexy nie jest czymś, czym można próbować być. Bycie sexy jest naturalne, kiedy czujesz się komfortowo ze sobą samym - napisał.

To ważne kryterium, tłumaczy ono, dlaczego na najseksowniejszego mężczyznę wybrano kogoś nie pierwszej już młodości. Najstarszą osobą, która została w ten sposób utytułowana, był w 1989 roku Sean Connery. Miał wtedy 59 lat. Po tytuł ten sięgali również Brad Pitt, Richard Gere, George Clooney, Johnny Depp, Ryan Reynolds, Bradley Cooper, Channing Tatum, Adam Levine, Chris Hemsworth i David Beckham.

Najmłodszym najseksowniejszym mężczyzną był w 1988 roku John F. Kennedy Jr., wówczas 32-letni. Jak widać, do bycia sexy mężczyzną, trzeba po prostu dojrzeć.

JZ

Więcej o: