"M jak Miłość". Pierwszy pocałunek Asi i Tomka

Miejsce akcji - las wokół Grabiny. A w rolach głównych? Tomek i Asia! W "M jak Miłość" zobaczymy ich pierwszy pocałunek.

Na ten moment czekało wielu fanów " M jak miłość ". Pierwszy pocałunek Joasi ( Barbara Kurdej-Szatan ) i Tomka ( Andrzej Młynarczyk ) zbliżał się wielkimi krokami. Już w 1145 odcinku Asia odważy się go pocałować. Wszystko dzieje się w Grabinie, dokąd zabrał ją Tomek by na chwilę zapomniała o chorobie matki. Dorota ( Katarzyna Żak ) przypomina o sobie wysyłając wiadomość na telefon córki.

Mam ochotę na wędzonego łososia. Albo na coś równie smacznego. Ostatni posiłek skazańca. Przywieziesz mi po badaniach? - Joanna czyta wiadomość od matki . I dodaje: moja mama i jej angielskie poczucie humoru.

Tomek przytula ją mocno i mówi, że wszystko będzie dobrze.

Zobaczysz - powtarza i całuje ją delikatnie w czoło.

Ona jakby odruchowo, podnosi głowę i całuje go lekko w usta. Nagle zatrzymuje się, łapie za usta i mówi:

Boże przepraszam, co ja wyprawiam.

Gdy policjant rozstał się z Agnieszką nagle okazało się, że mama Joanny ma nawrót raka. Dorota trafia do szpitala i złożona chorobą prosi Tomka, by zaopiekował się jej córką. Choć kobieta całuje go i przeprasza, on nie ma jej tego za złe. Obejmuje ją czule i zapewnia, że jej nie opuści. Czy to początek ich związku?

"M jak miłość" odcinek 1145 - wtorek, 19.05.2015, o godz. 20.40 w TVP2

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: