Na dobre i na złe. Odcinek 597. Obawy i nadzieje

W 597 odcinku "Na dobre i na złe" kariera doktora Adama Krajewskiego stanie pod znakiem zapytania.

Chirurg Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) jest pod baczną kontrolą profesora Tadeusza Zyberta ( Marian Opania ). Doświadczony lekarz ma wątpliwości, czy Adam jest materiałem na onkologa.

W 597 odcinku '' Na dobre i na złe '' doktor Zybert zapyta Krajewskiego, czy nie wolałby zmienić specjalizacji i opuścić jego oddział. Tymczasem trafia tam chora na raka dwunastnicy Agnieszka. Zrezygnowana kobieta nie ma siły walczyć z chorobą i nie wierzy, że lekarze zdołają jej pomóc.

Tymczasem doktor Ola Pietrzak ( Anna Karczmarczyk ) wyzna w końcu matce (Dorota Inatjew), że zerwała z Przemkiem ( Marcin Rogacewicz ). Przedstawi jej też nową miłość, Janka ( Krzysztof Kwiatkowski ). Młody chirurg zrobi wszystko, by oczarować potencjalną "teściową"

Czy to wystarczy, by matka zaakceptowała kolejny związek Oli? Czy w nowym odcinku ''Na dobre i na złe'' zobaczymy jak szef przekona Adama do zmiany pracy? Nowy odcinek "Na dobre i na złe" w środę, 29 kwietnia o godz. 20.40 w TVP2. Zwiastun tego odcinka poniżej.

Zobacz wideo

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.