Tak ostro fryzury Majdana nie skomentował jeszcze nikt: Hodowla włosów na siłę jest trochę jak...

Stylistka i blogerka radzi piłkarzowi, by zrezygnował już z noszenia włosów do ramion.

Dorota Wróblewska słynie z ciętego języka i często ostrych ocen stylizacji gwiazd. Tym razem na cel wzięła sobie styl Radka Majdana. Zamiast jednak skupić się na nim od strony "modowej", skrytykowała jego fryzurę.

Jeśli myślicie, że tylko opinii Joanny Horodyńskiej o ubiorze boją się gwiazdy, najwyraźniej jesteście w błędzie. Inną siejącą postrach wśród źle ubranych celebrytów stylistką jest Dorota Wróblewska. Ostatnio postanowiła przeanalizować styl Radka Majdana. Do tego jak się nosi, większych zastrzeżeń nie miała. Jednak jego fryzurę skrytykowała w bardzo mocnych słowach.

Radosław Majdan ma potencjał jeżeli chodzi o sylwetkę, jednak powinien zaakceptować, że włosy były, ale dziś ich nie ma - napisała na swoim Facebooku. - Łysienie u mężczyzn to częsta przypadłość. Hodowla włosów na siłę jest trochę jak hodowla kwiatów, które rosły piękne, a teraz nie wszystkie już kwitną. Jeżeli chodzi o fryzurę to czar prysł i w takim przypadku należy zrobić "porządki". Nie każdy może być jak David Beckham, który zmienia fryzury jak rękawiczki.

WBF

W komentarzach pod wpisem Wróblewskiej rozpętała się burza. Fani (jej, nie Majdana) skrytykowali sposób, w jaki oceniła wygląd piłkarza. Wypowiedź stylistki ocenili jako nieprofesjonalną, chamską, nie na miejscu. Odpowiedziała im.

Temat wrażliwy, ale prawdziwy, który postanowiłam poruszyć. Jak się okazuje, łysina to temat tabu. Moje zdanie to SENSACJA. No cóż. Większość mężczyzn łysieje, a kobiety szybciej siwieją. Taka już nasza natura. Wielu łysiejących mężczyzn stosuje mniej lub bardziej sprawdzone środki na porost włosów. Efekty są różne i przeważnie dalekie od doskonałości. Hodowanie grządek na głowie jest bez sensu. Skuteczną metodą i najbardziej efektowną jest bardzo krótka fryzura lub ogolenie głowy do zera. Pocieszający jest fakt, że i mnie czas goni. Farbuje swoje włosy :))) Pozdrawiam wszystkich łysiejących i łysych - napisała.

Do wypowiedzi dołączyła zdjęcie Bruce'a Willisa opatrzone podpisem "mimo milionów na koncie nie prowadzi batalii o swoje włosy".

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.