Takie przypadki lubimy. Mołek i Moro w BARDZO podobnych stylizacjach na ramówkach. Która lepiej? Mamy swój typ, ale jest problem

Dwie gwiazdy i jedna kreacja. Tu w zasadzie stylizacja była nieco inna, ale jej myśl przewodnia taka sama - białe spodnie i żakiet w tym samym kolorze. Lepiej wypadła Mołek czy Moro?

Joannę Moro w białym zestawie spotkać mogliśmy na prezentacji wiosennej oferty TVP1. Magda Mołek podobną kreację wybrała natomiast na ramówkę TVN Style. Podstawowe elementy obydwu stylizacji to żakiet i spodnie w najmodniejszej w tym sezonie bieli. Każda jednak "nosi" ten kolor na swój oryginalny (mniej lub bardziej) sposób.

<< KTÓRA WYGLĄDAŁA LEPIEJ? >>

Mołek postawiła na szerokie spodnie i marynarkę przepasaną brązowym paskiem. Do tego ciekawa torebka i szare czółenka z drobnymi srebrnymi koralikami. Włosy jak zawsze w artystycznym nieładzie. Makijaż także nie zaskoczył - gwiazda przeważnie stawia na naturalne kolory, róże i beże, i tak było również w tym przypadku.

Moro natomiast założyła wąskie spodnie, a marynarkę zostawiła rozpiętą. Spod niej "wyglądał" biały T-shirt wsadzony w spodnie. Lakierowane w szpilki w cielistym kolorze zestawiła z trzema bransoletkami z koralików w pastelowych barwach. Trochę nuda, co? Ale ciekawszy jest tu wizaż. Bardzo podoba nam się fryzura aktorki z grzywką zaczesaną na bok i czerwone, seksowne usta.

Która z gwiazd wyglądała lepiej? My stawiamy na Mołek, chociaż jeśli chodzi o fryzurę i makijaż, skłanialibyśmy się w sumie w stronę Moro. Mamy więc problem i liczymy na Wasze głosy w sondzie. Dajcie znać, co myślicie!

aga

Moro czy Mołek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.