Jerzy wybaczy Ance i pomoże jej w walce o restaurację? Co wydarzy się w "Przepisie na życie"

Wszyscy walczą o restaurację Anki. Zuza wydaje się jednak nieprzejednana w doprowadzeniu do końca swojej zemsty. Pola znajduje nową pasję - pracuje nad swoim blogiem: "Pamiętnik wielkiej ciężarówki". Beata staje się obiektem zalotów Maćka. Zainteresowanie innego mężczyzny coś jej uświadamia... Premierowy odcinek serialu "Przepis na życie" w niedzielę, 17 listopada o godzinie 21.00 w TVN!

Pola ( Edyta Olszówka ) pracuje nad swoim blogiem: "Pamiętnik wielkiej ciężarówki". Kolejnym jej pomysłem jest stworzenie fundacji dla chorych dzieci. Tadeusz (Bartek Świderski) najpierw jest zdumiony werwą i energią Poli, a następnie wpada w zachwyt słysząc o planach pracy tylko w domu.

Beata ( Maja Ostaszewska ) spotyka się z Maćkiem ( Lesław Żurek ) w sprawie projektu nowej siedziby RKU. W ferworze projektowania zerkają na siebie ciekawie, to się śmieją, to kłócą. Chemia przechodzi we flirt, ale kiedy Maciek proponuje spotkanie, Beata kategorycznie odrzuca jego zaloty. Po spotkaniu z Maćkiem Beata pędzi prosto do szpitala, w którym pracuje Andrzej ( Piotr Adamczyk ).

Przepis na życiePrzepis na życie TVN/X-News TVN/X-News

Podczas towarzyskiej rozmowy Andrzej wyznaje Nutce (Dorota Nowakowska), że zdradził Beatę. Nutka ma pomysł, jak mu pomóc. W sercu Andrzeja pojawia się nadzieja.

Anka ( Magdalena Kumorek ) chce przemówić do Zuzy (Magdalena Schejbal) organizując jej urodzinową niespodziankę. Prosi swój zespół o przygotowanie najpiękniejszych i najsmaczniejszych potraw, jakie tylko znają. Nagle w restauracji pojawia się Marek Rajtek (Jan Wieczorkowski), który wyznaje Ance całą prawdę o sobie i Zuzie. Zespół kucharzy uwija się przy przygotowaniach do kolacji. Półmiski z potrawami pojawiają się na stołach. Kiedy Anka daje hasło do zakończenia prac, nagle drzwi otwierają się i na progu staje zdyszany Jerzy ( Borys Szyc )...

Co jeszcze się wydarzy? Premierowy odcinek serialu " Przepis na życie " w niedzielę, 17 listopada o godzinie 21.00 w TVN!

Ena

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.