Tragiczne wieści w finale "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczczono pamięć zmarłej

Za nami finał programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Produkcja Polsatu postanowiła upamiętnić zmarłą w tym roku Katarzynę Kwiecień-Kaniewską.

W połowie lutego zmarła Katarzyna Kwiecień-Kaniewska - charakteryzatorka, wizażystka, stylistka, projektantka i kostiumografa. Ekspertka była odpowiedzialna za stroje uczestników i tancerzy w programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" od pierwszej edycji show. Pod koniec finałowego edycja jubileuszowej edycji programu produkcja upamiętniła Kwiecień-Kaniewską. "Pamięci Kasi Kwiecień-Kaniewskiej" - przeczytali widzowie show Polsatu pod koniec występu Filipa Lato.

Zobacz wideo Tak Katarzyna Skrzynecka zareagowała na telefon z TTBZ. "Nie mogło być inaczej"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Uczczono pamięć Katarzyny Kwiecień-Kaniewskiej

Katarzyna Kwiecień-Kaniewska pierwszy raz o problemach ze zdrowiem pisała jeszcze pod koniec 2022 roku. Zaapelowała wówczas do odbiorców, aby pamiętali, by dbać o zdrowie. Ten rok dał mi do wiwatu! Jak nigdy miałam chwile zwątpienia i słabości. Na koniec 2022 okazało się, że jeszcze muszę zawalczyć o najważniejsze. O zdrowie i życie! Ku przestrodze, nie idźcie moją drogą! Dbajcie o siebie i swoje życie, bo macie je tylko jedne. Bycie dobrym dla siebie jest sprawą najważniejszą. Nie odkładajcie niczego na później, bo później może nie nadejść. Badajcie się. To nie przereklamowane" - pisała.

Na początku kolejnego roku opublikowała zdjęcie, na którym po chemioterapii pokazała się bez włosów. "Wyglądam jak mój tata? Brat? Czy syn?" - zastanawiała się. Znajomi pisali jej wówczas, że wygląda nieustająco pięknie i z pewnością czeka ją szybko powrót do zdrowia. W połowie 2023 roku wiele wskazywało na to, że charakteryzatorka najgorsze chwile ma już za sobą. "Prawie całkowita regresja! Jestem prawie zdrowa! Pokonałam ch*ja! Teraz rekonwalescencja!" - cieszyła się w czerwcu 2023 roku. Niestety szybko nastąpił powrót choroby, który doprowadzi do śmierci 12 lutego 2024 roku.

 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Kwiecień-Kaniewska nie żyje. Kim była?

Katarzyna Kwiecień-Kaniewska w 2001 roku ukończyła z wyróżnieniem Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno Filmowych. Pracowała jako wizażystka i charakteryzatorka w wielu produkcjach telewizyjnych. Jej kostiumy oprócz w "Twoja twarz brzmi znajomo", pojawiały się w także w takich programach, jak np. "Dance, dance, dance", "Bitwa na Głosy", "Jak oni śpiewają". 

Oglądasz program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.