Roxie Węgiel w objęciach partnera z "Tańca z Gwiazdami". Narzeczony jest zazdrosny? "Kevin widzi i płacze"

Roxie Węgiel już wkrótce zaprezentuje swoje umiejętności w programie "Taniec z Gwiazdami". Jej partnerem został tancerz Michał Kassin. Para wrzuciła wspólne zdjęcie do sieci. Co na to Kevin Mglej?

Już 3 marca na antenie Polsatu fani będą mogli podziwiać nową odsłonę programu "Taniec z Gwiazdami". Nie da się ukryć, że ta edycja wzbudziła ogromne emocje jeszcze przed emisją. Jedną z największych gwiazd, które wezmą udział w show, jest Roksana Węgiel. Młoda piosenkarka ogłosiła swoją obecność w programie, chwaląc się filmikami z treningów w mediach społecznościowych. Fani zastanawiali się, kto będzie jej towarzyszył. Teraz wszystko się wyjaśniło. Roxie wrzuciła zdjęcie z partnerem na profil na Instagramie. Kevin Mglej może czuć się zagrożony?

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski szczerze o Roksanie Węgiel. Podoba mu się? "Jest dojrzałą artystką..."

"Taniec z Gwiazdami". Roksana Węgiel na zdjęciu ze swoim partnerem. Kevin ma się czego obawiać?

Partnerem Roksany Węgiel w "Tańcu z Gwiazami" został Michał Kassin. Producenci programu potwierdzili, że ta dwójka będzie konkurować z pozostałymi uczestnikami. Mężczyzna był zwycięzcą otwartych Mistrzostw Polski. Internauci nie rozpisują się jednak jedynie na temat jego osiągnięć, ale zwracają również uwagę na atrakcyjny wygląd. W sieci pojawiło się zdjęcie duetu zapowiadające nowy sezon. Roksana i Michał zapozowali niezwykle blisko. Ręka tancerza spoczywała na talii piosenkarki. Nie uszło to uwadze internautów. Fani od razu nawiązali do narzeczonego wokalistki, Kevina Mgleja.

Niżej ten palec kolego, bo Kevin będzie się niepotrzebnie denerwował
Przystojny, oj będą plotki
Kevin widzi i płacze
Kevin pewnie zazdrosny

- czytamy pod postem na Instagramie. Znaczna część fanów była zachwycona duetem i wróżyła im sukces w programie. "Nie mogę się doczekać ich występu", "Cudownie wyglądają", "Czuję, że rozwalicie totalnie" - czytamy. Myślicie, że Kevin może mieć powody do obaw? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem Mglejem. Ostatnio zdradziła kilka szczegółów

Niedawno Roksana Węgiel postanowiła opowiedzieć kilka szczegółów o ślubie z Kevinem Mglejem. W programie "Pytanie na śniadanie" zdradziła nieco więcej o ceremonii. Okazuje się, że wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. - Odbędzie się w tym roku w Polsce. To będzie tradycyjny ślub - wyznała piosenkarka. Nie zabrakło również miłych słów pod adresem ukochanego. - My jesteśmy bratnimi duszami. Świetnie dogadujemy się na każdej płaszczyźnie, uzupełniamy się też w wielu kwestiach, więc poza tym, że jesteśmy razem i jest moim partnerem, to jest też moim najlepszym przyjacielem - powiedziała bez wahania artystka. Po więcej szczegółów rozmowy zapraszamy TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel jest macochą dla dziecka swojego narzeczonego. Jak sobie radzi w tej roli? "To nie jest łatwe"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.