Wiktoria z "Gogglebox" urodziła! Zdradziła płeć dziecka. Poruszenie fanów na jej profilu

Wiktoria Gromadzka z programu "Gogglebox" kilka miesięcy temu zaprezentowała ciążowe krągłości. Teraz przekazała informację o szczęśliwym rozwiązaniu. Celebrytka powitała na świecie pierwsze dziecko. Fani ruszyli z gratulacjami.

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny dali się poznać widzom jako barwni i dość charyzmatyczni uczestnicy uwielbianego programu rozrywkowego "Gogglebox. Przed telewizorem". W jednym z wywiadów dla serwisu cozatydzien.tvn.pl kobieta jakiś czas temu wyznała, że marzy o powiększeniu rodziny, ale cierpi na endometriozę i nie wie, czy uda jej się zajść w ciążę. Nieco później w mediach społecznościowych para przekazała radosną informację o tym, że spodziewa się dziecka. Tym razem partnerzy poinformowali o szczęśliwym rozwiązaniu.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o kosztach domu. Nie uwierzycie, co było najdroższe

"Gogglebox. Przed telewizorem". Wiktoria urodziła. Zdradziła płeć dziecka

Wiktoria Gromadzka uchylała rąbka tajemnicy i cały przebieg ciąży skrupulatnie relacjonowała na Instagramie. Tym razem na jej profilu pojawił się poruszający post prosto ze szpitala. Kobieta leży na łóżku, a w ramionach tuli do siebie maleńką pociechę. Przy okazji zdecydowała się zdradzić płeć dziecka, dodając różowe serduszka. Córka pary przyszła na świat 25 września bieżącego roku i otrzymała imię rozpoczynające się od litery "S". "Witamy na świecie S. 25.09.2023" - napisała. 

 

Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci chwycili za telefony i ruszyli do składania gratulacji oraz przesyłania życzeń. "Gratulacje!" - napisała jedna z internautek. "Zdrówka dla ciebie i maluszka" - dodała kolejna. "Niech królewna rośnie jak na drożdżach" - stwierdziła następna. 

"Gogglebox. Przed telewizorem". Produkcja przesyła gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. Internauci dorzucili swoje trzy grosze

Produkcja "Gogglebox. Przed telewizorem" nie mogła przejść obok tej nowiny obojętnie. W związku z tym na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych również pojawiło się zdjęcie Wiktorii, trzymającej córkę na rękach. "I już jest z nami mała księżniczka. Gratulacje dla Wiktorii i Dominika" - napisano na profilu. Pod postem pojawiła się lawina pozytywnych reakcji. "Gratulacje! Wszystkiego, co najlepsze", "Zdrowia dla małej i dla rodziców" - pisali fani w komentarzach.

 
Więcej o: