Co z nowymi odcinkami "M jak miłość"? TVP podjęło decyzję. Idą zmiany. Fani mogą być zaskoczeni

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość"? TVP podjęło już decyzję, która może zaskoczyć najwierniejszych widzów serialu.

"M jak miłość" przyciąga widzów przed telewizory od ponad dwóch dekad. Fani serialu TVP z zaciekawieniem śledzą kolejne perypetie bohaterów produkcji. Każdego roku w okresie letnim cierpliwość widzów wystawiana jest jednak na próbę, bowiem na nowe odcinki muszą czekać do końca wakacji. W tym roku jednak TVP zdecydowało o pewnej zmianie. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Co z nowymi odcinkami "M jak miłość"? TVP podjęło decyzję

Choć na przestrzeni ostatnich lat nieraz zdarzało się, że wakacyjna przerwa w emisji serialu trwała trochę dłużej, w tym roku będzie odwrotnie. Pierwszy odcinek nowego sezonu ukaże się już w poniedziałek 28 sierpnia, niezmiennie o godzinie 20.50. Z ramówki TVP wynika, że to właśnie w ten dzień zarówno w kanale pierwszym, jak i drugim, zadebiutuje cała jesienna ramówka. Szykuje się zatem prawdziwa uczta dla miłośników polskim telenowel. W ostatnim tygodniu wakacji rozpoczną się więc nie tylko nowe odcinki "M jak miłość", ale także "Korony królów. Jagiellonowie", "Klanu", "Leśniczówki", i "Barw szczęścia".

 

"M jak miłość" niebawem wraca na antenę. Widzów czeka wiele zmian 

A co nas czeka po wakacjach? W 1736. odcinku Piotrek w końcu zwolni swoje tempo życia i wybierze się z rodziną na krótki urlop do Grabiny. Niestety na odpoczynek i regenerację nie będzie już czasu, bo przytrafi mu się feralny wypadek. W pewnym momencie Zduński złapie się za serce, dostanie zawału i padnie na ziemię. Świadkiem sytuacji będzie Kinga, która pomimo stresu zachowa zimną krew i szybko wezwie pomoc. Sytuacja całkowicie zdestabilizuje rodzinę Piotra, który będzie walczyć o życie w szpitalu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA