Więcej informacji na Gazeta.pl
"Rolnik szuka żony" to popularny wśród telewizyjnej publiczności program, który pomaga znaleźć uczestnikom drugą połówkę. Agnieszka i Robert Filochowscy są jedną z bardziej lubianych par drugiej edycji. Pobrali się w 2016 roku, a niedawno świętowali pierwsze urodziny młodszego syna Adasia.
"Rolnik szuka żony" i ulubieńcy programu
Ta para wzbudzała ogromną sympatię widzów. Agnieszka i Robert byli uczestnikami drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wzięli ślub w 2016 roku, a ich miłość kwitnie do dziś. Jej owocem są dwaj synowie. Młodszy z nich, Adam, właśnie świętował pierwsze urodziny. Para, choć nie publikuje zazwyczaj codziennych scen z prywatnego życia, tym razem pokazała zadowolonego malucha. Agnieszka Filochowska mówiła w serwisie Party, że jeszcze raz podjęłaby decyzję o zgłoszeniu się do programu.
Jeślibym miała jeszcze raz wysłać list do mojego męża, to na pewno bym to zrobiła, bo nie rozczarowałam się i nasze małżeństwo, już prawie sześcioletnie, pokazuje mi, że jest takim człowiekiem, jak sobie wyobrażałam.
Para doczekała się dwóch chłopców. Tomek ma pięć lat, a młodszy Adaś właśnie skończył roczek. Agnieszka Filochowska chwali męża w roli taty, natomiast wspomniała też w Party, że starszy brat bardzo czekał na rodzeństwo.
Tomek wyczekiwał rodzeństwa. Bardzo długo był sam. Jest za Adasiem, cieszy się z brata, strasznie przeżywa jak Adaś zapłacze, a jak wraca z przedszkola to pyta, czy Adaś za nim tęsknił.
Dawno niewidziana rodzina Filochowskich wzbudza zainteresowanie widzów do dziś. Mimo że minęło już kilka lat od ich udziału w hicie TVP, para wciąż należy do najbardziej lubianych uczestników, a ich losy są chętnie śledzone przez fanów programu.
Lewandowska upubliczniła screeny wiadomości od Krupińskiej. Prezenterka musiała się gęsto tłumaczyć
Przestajemy rozpoznawać coraz więcej gwiazd. Eksperci mówią jednym głosem o groźnym trendzie
Litewka zginął pod kołami jego samochodu. Prokuratura ujawnia, kto wpłacił 40 tysięcy złotych kaucji za kierowcę
Tłumy na pogrzebie Andrzeja Olechowskiego. Wśród nich schorowany Mann
"Naprawdę nie da się tego słuchać". Kierwiński starł się z reporterem TV Republika
Artur Barciś zapytany o nowe "Ranczo". Odpowiedź aktora nie pozostawiła żadnych złudzeń
Tak bukmacherzy zareagowali po próbie Polski na Eurowizji. Alicja Szemplińska ma powody do świętowania?
Skrajne zmęczenie, depresja i 60 papierosów dziennie. Józefowicz: Chciałem umrzeć
Nowe informacje w sprawie śmierci Magdaleny Majtyki. Rodzina ma jedną prośbę