Umięśniona Natalie Portman na plakacie nowego filmu. Dla "Thora" sporo poświęciła

Natalie Portman gra jedną z głównych ról w najnowszym "Thor: Love and Thunder". Właśnie ukazał się plakat promujący produkcję, a wcielenie się w wojowniczkę wymagało od aktorki ciężkiej pracy nad formą.

Aktualne informacje ze świata filmu i gwiazd znajdziecie także na stronie Gazeta.pl.

Natalie Portman nie raz udowadniała, że jest w stanie dużo zrobić dla roli. Na potrzeby "V jak vendetta" pozbyła się długich, pięknych włosów i zgoliła głowę na łyso, ale do przygód "Thora" także przeszła niemałą transformację. Film wkrótce wejdzie do kin, a na najnowszym plakacie widzowie mają okazję podziwiać sylwetkę aktorki.

Jennifer Lopez, Jennifer AnistonUnikanie słońca i odpowiednia herbata. Oto sposoby gwiazd na młody wygląd

Zobacz wideo "Thor: Love and Thunder" [ZWIASTUN]

Umięśniona Natalie Portman na plakacie nowego filmu. Dla "Thora" sporo poświęciła

Zdjęcia do najnowszej części przygód Thora Odinsona, jednego z Avengersów, rozpoczęły się już na początku ubiegłego roku. W produkcji "Thor: Love and Thunder" Natalie Portman wciela się w wojowniczkę Jane Foster, zwaną także Potężną Thor. Okazuje się, że aktorka nie będzie zbytnio odstawać od potężnie zbudowanego Chrisa Hemswortha, który gra tytułowego bohatera. Podobnie jak kolega z planu przeszła metamorfozę, która kosztowała ją wiele miesięcy pracy, jeszcze przed pierwszym klapsem na planie. Na początku na plakacie promującym film mogliśmy oglądać właśnie Chrisa Hemswortha, lecz teraz ukazała się najnowsza odsłona zapowiedzi filmu. Na grafice, zamiast aktora, w centralnym miejscu znalazła się Natalie Portman.

A myślałeś, że jesteś jedyny - napisała na Instagramie, zwracając się do Hemswortha.

Fani entuzjastycznie przyjęli tę odsłonę, zwracając uwagę na mięśnie gwiazdy.

Ona jest potężna - zachwycają się internauci.

W "Thor: Love and Thunder" z pewnością nie zobaczymy filigranowej Portman. Aktorka, zamiast korzystać z umiejętności grafików, postanowiła ostro wziąć się za formę. W ostatnim roku jej ciało przeszło sporą przemianę. Podczas gali Oscarów, na której zaprezentowała się w długiej sukni na ramiączkach, widać było jej umięśnione ramiona.

Natalie Portman - Oscary 2022Natalie Portman - Oscary 2022 fot. East News

 

Natalie Portman na festiwalu filmowym w Wenecji, 2016To naprawdę Natalie Portman? "Wygląda, jakby przypadkowo upiekła chleb z kreatyną"

Aktorka wyznała, że harowała na siłowni, by rozbudować mięśnie. Zmagała się z mocnymi zakwasami.

Tak, dużo trenuję, choć to sprawia mi dużo bólu, nie jestem w tym dobra. Jestem już prawie 40-letnią matką. To jest dla mnie ciężka sytuacja. Nie mogę się podnieść, nie mogę usiąść - powiedziała w ubiegłym roku w programie "Watch What Happens Live With Andy Cohen".

Efekty końcowe fani będą mogli podziwiać w kinie. Światowa premiera "Thor: Love and Thunder" zaplanowana jest na lipiec 2022.

Więcej o: