Zofia Zborowska zatrudniła nianię z Rosji. "Rewelacyjna decyzja"

Zofia Zborowska po raz kolejny o macierzyństwie. Przyznała, że w opiece nad dzieckiem pomaga jej opiekunka.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Zofia Zborowska chętnie mówi o ciąży i macierzyństwie bez koloryzowania rzeczywistości. Żona Andrzeja Wrony wspominała również o nieocenionej pomocy męża oraz niani w opiece nad córką. Aktorka przyznała, że zatrudnienie opiekunki było jedną z lepszych decyzji. Teraz zdradziła nieco więcej szczegółów.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Maja Bohosiewicz poleciła Zofii Zborowskiej nianię. "Rewelacyjna decyzja"

Zofia Zborowska porozmawiała o kwestii opieki nad dzieckiem z portalem ladnebebe.pl. Artystka wyznała, że obecną nianię poleciła jej znana przyjaciółka, Maja Bohosiewicz. Pomimo że wcześniej nie wyobrażała sobie powierzenia opieki nad dzieckiem osobie z zewnątrz, zdanie zmieniła po rozmowie z siostrą Soni Bohosiewicz.

I jakoś po półtora miesiąca [od porodu - przyp.red.] zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka, Maja Bohosiewicz, i powiedziała, że właśnie zwalnia się świetna niania, która jest Rosjanką. Przyjaciółka jej niani. Kazała mi się nie wahać. Posłuchałam się jej i nie żałuję. To była rewelacyjna decyzja - mówi Zborowska w rozmowie z portalem.

Córka Wrony i Zborowskiej ma rosyjskojęzyczną nianię

Opiekunka Nadziei nie tylko wspaniale radzi sobie w powierzonej roli, ale ma również istotny wpływ na rozwój córki Zborowskiej i Wrony. Z racji tego, że kobieta jest rodowitą Rosjanką, mówi do dziecka w ojczystym języku.

Zdecydowaliśmy, że będzie mówiła do małej po rosyjsku. Dzieci do szóstego roku życia są tak chłonne językowo, że w zasadzie to dajemy jej na start drugi język - czytamy na portalu.

Wygląda więc na to, że Nadzieja będzie wkrótce małą poliglotką.

Więcej o: