Zofia Zborowska została zapytana o macierzyństwo. "Dałabyś radę bez niani i innych udogodnień?". Aktorka odpisała dobitnie

Zofia Zborowska w serii pytań i odpowiedzi na Instagramie została zapytana o kwestię opieki nad córką. Aktorka nie ukrywała niczego.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Zofia Zborowska jest jedną z gwiazd, która nie koloryzuje rzeczywistości w mediach społecznościowych. Żona Andrzeja Wrony szczerze opowiadała o trudach ciąży i porodu. Ze swoimi obserwatorami dzieli się również historiami z życia początkującej mamy. Niedawno została zapytana o to, czy dałaby radę opiekować się córką bez pomocy opiekunki. Nie zostawiła pytania bez odpowiedzi.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Zofia Zborowska nie wyobraża sobie życia bez niani? Niekoniecznie, ale z pomocy nie zrezygnuje

Zofia Zborowska przyznała, że obecność niani i pomocy domowej w życiu jej rodziny nie jest obligatoryjna, ale wiele ułatwia. Aktorka widzi dużo sensu w korzystaniu z takich usług, dzięki podziałowi obowiązków jest w stanie żyć o wiele spokojniej.

Oczywiście, że dałabym radę, ale wychodzę z założenia, że skoro mogę, to sobie pomagam. Bo skoro nie mamy podziału w domu "mąż zarabia, żona prowadzi dom", to fajnie,  jak wszyscy są zadowoleni, spełniają się i szanują swój czas - wyznała Zborowska.

Zofia Zborowska opowiedziała o niani swojej córki. "Trzecia babcia"

Zofia Zborowska dodała, że jest niezwykle zadowolona z pracy niani i traktuje ją już niemal jak członka rodziny. Żona Andrzeja Wrony przyznała także, że korzysta z usług pomocy domowej.

Pomoc domową mamy raz na dwa tygodnie, także bez przesady z tą pomocą. Nianię natomiast mamy najlepszą na świecie. Taka jakby trzecia babcia, sama taką miałam, więc nie widzę w tym nic złego.

Co sądzicie o podejściu Zofii Zborowskiej do wychowywania i opieki nad małą Nadzieją?

Więcej o: