"Rolnik szuka żony". Adam żartuje z udziału w programie. Przy okazji pokazał salon. "Rozwaliłeś system"

Adam, kandydat Kamili z "Rolnik szuka żony", który został ostatecznie odrzucony przez rolniczkę, opublikował na Instagramie zabawny filmik. Obserwatorzy rozbawieni.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Adam zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Mężczyzna starał się o względy Kamili, która ostatecznie wybrała go spośród trzech kandydatów. Niestety, na kolejnych etapach znajomości okazało się, że nie ma między nimi chemii, para postanowiła rozstać się i pozostać na stopie koleżeńskiej. Swoim radosnym usposobieniem Adam zyskał sympatię widzów. Dzięki ostatniemu nagraniu, które opublikował na Instagramie, na pewno grono jego fanów powiększy się.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Adam rozbawił internautów zabawnym filmikiem

Adam zażartował ze swojego udziału w programie. Nagrał filmik, którego podkładem muzycznym jest piosenka Rafał Brzozowskiego rozpoczynająca każdy odcinek "Rolnik szuka żony". Mężczyzna urządził w salonie piknik. Zadbał o wszystkie szczegóły - na środku pomieszczenia rozścielił koc, zabrał ze sobą również mały kosz, z którego wyjmował przekąski.

 
Cieszę się, że zarażam was pozytywną energią. Mam nadzieję, że po tym filmiku, większość z was się uśmiechnie. Pogoda jest jaka jest... dlatego piknik zorganizowałem w domu - czytamy w opisie do nagrania.

Internautów zachwycił zabawny pomysł Adama.

Przystojny, zwariowany człowiek, uwielbiam. Na pewno masz już miliony fanek, pozdrawiam.
No ty po prostu jesteś uroczy!
Hahahaha, napiszę grzecznie: rozwaliłeś system!

"Rolnik szuka żony". Adam pokazał, jak wygląda jego salon

Dzięki nagraniu mogliśmy również zobaczyć, jak wygląda mieszkanie kandydata Kamili. Mężczyzna pokazał swój salon. Pomieszczenie jest urządzone w nowoczesnym stylu, a najbardziej uwagę przekuwa stojące w centrum ogromne akwarium. 

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Instagram, @adam_dziezyc

Rozbawił was filmik nagrany przez Adama?

Więcej o: