"Ślub od pierwszego wejrzenia". Związek Laury i Karola rozkwita. Nowe zdjęcia pary wyrażają więcej niż słowa

Karol i Laura zaczęli się spotykać niedługo po zakończeniu zdjęć do piątego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para nadal jest razem. Co u nich słychać?

Więcej o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Karol i Laura zostali niefortunnie dobrani w pary przez ekspertów ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna poślubił wówczas Igę, a kobieta Macieja. Już w trakcie emisji programu okazało się, że ich małżeństwa to pomyłka, postanowili więc poszukać szczęścia na własną rękę. W ten sposób zakochali się w sobie.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Laura spędzają czas w świątecznym klimacie

Laura i Karol powiadomili widzów o tym, że są razem jakiś czas po emisji finałowego odcinka miłosnego show. Na Instagramie mogliśmy śledzić kolejne etapy ich związku. Para zapoznała ze sobą swoje zwierzaki, a w końcu zamieszkała razem. Obecnie ich relacja jest już bardzo dojrzała. Zakochani uwielbiają spędzać wspólnie czas. Niedawno wybrali się na ciekawe wydarzenie.

Para postanowiła udać się do parku z bożonarodzeniowymi ozdobami świetlnymi. Wpatrzony w Laurę Karol opublikował na Instagramie fotografie z tego świątecznego wypadu. Internauci obsypali zakochanych workiem komplementów. Niektórzy z komentujących wyznali, że od początku widzieli tych dwoje razem.

Karol, widać u was miłość i szczęście.
Muszę iść do programu jako ekspert, bo połączyłam was na samym początku.
Witam was. Czemu w programie nie połączyli was razem? Od razu było widać jako kandydaci do siebie pasowaliście idealnie! Dużo szczęścia! - czytamy w komentarzach.

Wygląda więc na to, że możemy spodziewać się kolejnych zaręczyn i ślubu, tym razem już bez obecności telewizyjnych kamer.

Więcej o: