"Rolnik szuka żony". Fani uważają, że Kamila i Adam zerwali znajomość podczas emisji programu: Już jest po temacie

Kamila w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" przeprowadziła poważną rozmowę z Adamem. Zarzuciła mu, że ten po powrocie do domu nie znalazł czasu, by się z nią skontaktować. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół w zwiastunie programu, który dowodzi, że parze nie udało się stworzyć relacji.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Zbliża się wielki finał ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". W ubiegłotygodniowym odcinku widzowie mieli okazję zobaczyć, jak przebiegła rewizyta Kamili Boś w rodzinnym domu Adama. Nad potencjalnym związkiem tej dwójki zawisły czarne chmury. Rolniczka wyznała uczestnikowi, że podczas rozłąki poczuła z jego strony brak zaangażowania. Zdaniem internautów jeden szczegół w zapowiedzi najnowszego odcinka dowodzi, że para zakończyła znajomość, zanim dobrze się poznała. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Dom Kamili robi wrażenie nie tylko z zewnątrz. Salon w złocie, a sypialnia? Dominuje niebiańska biel

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Fani uważają, że Kamila i Adam zerwali znajomość 

Relacja Kamili i Adama wisi na włosku. Rolniczka wytknęła mężczyźnie, że nie wykazuje inicjatywy. Adam próbował się tłumaczyć. Wyjaśnił, że brak odpowiedzi na telefon odebrał jako niechęć do dalszej rozmowy. Kamila nie chciała dłużej ciągnąć tematu i wyznała przed kamerami, że zachowanie Adama ją rozczarowało.

Mnie zaszokowało to, że ten kontakt powinien być, a go nie ma (…). To ja mam o ciebie zabiegać? - pytała retorycznie.

Internauci w komentarzach na oficjalnym fanpage'u programu utrzymują, że związek pary nie przetrwał, a oni sami zainteresowani postanowili zakończyć znajomość. Dowodem na to mają być kadry zapowiadające nowy odcinek. Jedna z fanek show zauważyła, że zabrakło randki Kamili i Adama. Widzowie są zdania, że ta dójka do siebie nie pasuje. 

Tam już jest po temacie, nie było ich na randkach w zwiastunie kolejnego odcinka
Nie widzę, żeby wydarzyło się coś, by ze sobą byli.
Nie ma tu chemii ewidentnie. Każde z nich powinno poszukać kogoś innego - czytamy.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Kamila przeszła metamorfozę. Na starych zdjęciach grzywka i inny kolor włosów

Książę Karol i księżna DianaTo księżna Diana miała pierwsza "zbłądzić" w małżeństwie z księciem Karolem

Myślicie, że to rzeczywiście koniec znajomości Kamili i Adama? Premierowy odcinek "Rolnik szuka żony" będzie można obejrzeć już w niedzielę 28 listopada o godz. 21.15 w TVP1.

Więcej o: