Finalistki "Top Model" na okładkach "Glamour". Ale wpadka! Błąd pojawił się na wszystkich i nikt go długo nie wyłapał

Podczas finału "Top Model" odsłonięto projekty okładek magazynu "Glamour", na których znalazły się zdjęcia finalistek show. Tylko spójrzcie, jak je podpisano.

Więcej informacji o programie "Top Model" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

Produkcja "Top Model" zaliczyła wpadkę. Podczas finału dziesiątej edycji programu pokazano okładki finalistek show. Zdjęcia Dominiki Wysockiej, Nicole Akonchong i Julii Sobczyńskiej zostały umieszczone w magazynie "Glamour". Szkoda, że nikt nie wyłapał, że są na nich błędy.

Zobacz wideo Wersow zadebiutowała w telewizji. Pokazała kulisy "Top Model"

"Top Model". Nikt nie wyłapał błędów

Za nami dziesiąta edycja "Top Model". Show wygrała Dominika Wysocka. Dzięki zwycięstwu zyskała nie tylko nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych oraz kontrakt z agencją modeli i modelek "Modelplus", ale też sesję okładkową w magazynie "Glamour". Efekty prac nad tą ostatnią nagrodą widzowie zobaczyli już w finale. Na ekranach zostały bowiem wyświetlone okładkowe zdjęcia każdej z finalistek "Top Model". Jurorzy oceniali je, a później przyznawali uczestniczkom punkty. Wszystkie projekty okładek najnowszego magazynu "Glamour" zachwyciły Marcina Tyszkę, Joannę Krupę i pozostałych jurorów. Nikt z nich nie wspomniał jednak ani słowem, że na każdej jest błąd. Wszystkie uczestniczki zostały podpisane jako zwyciężczyni "Top Model" 2021, a właściwie jako... "zwyciężczyźni". 

Okładki 'Glamour' z finalistkami 'Top Model'Okładki 'Glamour' z finalistkami 'Top Model' Screen www.tvn.pl; Okładki 'Glamour'

Okładka z literówką nie pojawi się jednak prawdopodobnie w druku. Na oficjalnym fanpage'u magazynu  "Glamour" widzimy już wszak wersję poprawioną. 

DOMINIKA WYSOCKA  wygrywa w "Top Model 10". Grudniowo-styczniowy numer GLAMOUR ze zwyciężczynią tej edycji na okładce trafi do sprzedaży 3 grudnia! - czytamy.
 

ZOBACZ TEŻ: "Top Model". Julia Sobczyńska przy wszystkich oświadczyła się ukochanej. "Wygrałam!"

Więcej o: