"Top Model". Na pokazie MMC Studio Design pojawili się uczestnicy show. Internauci spekulują: Czyżby finaliści programu?

Troje uczestników obecnej edycji "Top Model" wzięło udział w pokazie marki MMC. Internauci podejrzewają, że mogą to być finaliści popularnego show.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W środę 20 października w Warszawie odbył się jubileuszowy pokaz marki MMC Studio Design. Na wybiegu pojawili się między innymi obecni uczestnicy "Top Model". Fani programu zaczęli się zastanawiać, czy oznacza to, że Julia Sobczyńska, Nicole Akonchong i Mikołaj Krawiecki trafią do finału i będą walczyć o zwycięstwo.

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

Uczestnicy "Top Model" wzięli udział w pokazie MMC Studio Design

Julia Sobczyńska, Nicole Akonchong i Mikołaj Krawiecki zamieścili na Instagramach relacje z przygotowań do pokazu. Uczestnicy "Top Model" byli podekscytowani, że dostali taką szansę. Było to dla nich zdecydowanie duże wyróżnienie i możliwość zaprezentowania umiejętności. 

Nigdzie jednak nie została podana informacja, dlaczego właśnie oni zostali wybrani. W przeszłości uczestnicy innych edycji "Top Model" mieli okazję wystąpić na pokazie MMC Studio Design, ale było to już po zakończeniu show.

Czy Julia Sobczyńska, Nicole Akonchong i Mikołaj Krawiecki będą finalistami programu?

Wśród gwiazd, które przybyły na pokaz był również Dawid Woliński. Juror "Top Model" zamieścił na Instagramie relację, na której oznaczył trójkę uczestników biorących udział w wydarzeniu. Również na InstaStories Anny Wendzikowskiej pojawiły się nagrania z pokazu, na których pojawiły się nazwiska uczestników programu. 

Wzbudziło to podejrzenia internautów, którzy zaczęli prześcigać się w domysłach, że może to oznaczać faworyzowanie Julii, Nicole i Mikołaja. Na jednej z grup poświęconych "Top Model" na Facebooku, pojawiły się komentarze dotyczące ewentualnych finalistów.

Czyżby ta trójka była w finale?
To się wszystko zgadza. Finałowa trójka w pokazie MMC.

'Top Model''Top Model' Screen: Instagram/@dawid_wolinski_private

'Top Model''Top Model' Screen: Instagram/@dawid_wolinski_private

'Top Model''Top Model' Screen: Instagram/@dawid_wolinski_private

W jubileuszowym pokazie marki udział wzięli także m.in. Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Lara Gessler, Bogna Sworowska. Na widowni zasiedli z kolei inni uczestnicy dziesiątej edycji "Top Model" - Ola Skubis, Sophie Mokhar, Wiktoria Pawliszewska czy Dominika Wysocka.

Plotki dodatkowo podsyca tajemnicza lista, która krąży po sieci z wynikami odcinków "Top Model". Do tej pory rozpiska pokrywała się z tym, co widzieliśmy w telewizyjnym show. W komentarzach na oficjalnym profilu programu na Instagramie powstała zaciekła dyskusja.

Nie lubię spoilerów, więc nie sprawdzam tej listy. Ale i tak mi to już lotto, kto wygra - skomentował jeden z internautów.

Pod tym komentarzem rozgorzała dyskusja na temat listy zawierającej kolejność odpadania uczestników. 

Jest taka lista? - spytała jedna z internautek na profilu "Top Model" na Instagramie.
Jest, ale nie psuj sobie zabawy. Jest zgodna z prawdą. Odpadają w kolejności z listy - odpowiada inny internauta.
Oni się już nawet nie kryją z tym, że robią innym uczestnikom pod górkę, a faworytom ułatwiają zadania.
Jest już zaplanowane, kto ma odpaść, a kto wygrać - skomentowali widzowie.

Jeśli tak będzie dalej, oznacza, że podejrzenia internautów, co do finałowej trójki i ich udziału w pokazie mogą być słuszne.

Więcej o: