"Rolnik szuka żony". Krzysztof wyczuł zainteresowanie ze strony jednej uczestniczki. Reszta poczuła, że zeszła na dalszy plan

Za uczestnikami programu "Rolnik szuka żony" pierwsza noc spędzona w domach rolników. Mieli okazję spędzić więcej czasu z potencjalnymi ukochanymi. Na wybranków czekały pierwsze zadania.

Więcej wartych uwagi artykułów znajdziecie również na gazeta.pl

W poprzednim odcinku programu "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak bohaterowie przywitali domach swoje wybranki i swoich wybranków. Czekały na nich przygotowane pokoje, w których przez najbliższy czas będą mieszkali. Tym razem natomiast widzowie mogli podejrzeć, jak poszukujący miłości rolnicy i rolniczki spędzili czas ze swoimi gośćmi. 

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Kandydaci i kandydatki pomagali rolnikom w pracach

Kandydaci i kandydatki rozpoczęli walkę o serca rolników i rolniczek. Z inicjatywą wyszedł, chociażby jeden z wybranków Elżbiety. Bohaterka spała u synowej i rano wróciła do swojego domu. Chciała obudzić mężczyzn i złożyć życzenia Markowi, który tamtego dnia obchodził imieniny, jednak okazało się, że czekała na nią niespodzianka. Wszyscy trzej byli już na nogach, a na stole było przygotowane śniadanie. Odpowiadał za nie Ryszard, chociaż okazało się, że podobne plany miał również solenizant.

Ja chciałem zrobić śniadanie. Jutro wstanę o wpół do czwartej- mówił Marek.

Magdalena Waligórska, Beata TyszkiewiczGwiazda "Rancza" nie mogła się opalać. Te poświęcenia w pracy zadziwiają

Plan obudzenia swoich wybranków miała również Kamila, jednak oni również wstali przed nią. Panowie zostali zaangażowani do pracy w pieczarkarni. Bohaterka zabrała ich do hali, która była pusta. Mieli przygotować miejsce do załadunku. Dostali więc miotły i zaczęli sprzątać wszystko. Rolniczka pilnowała ich prac. Sama też nie próżnowała. Znalazła nawet chwilę na krótkie rozmowy z mężczyznami. Wspomniała przy okazji o jednym ze swoich ulubionych zajęć. 

Bardzo lubię tańczyć i dla mnie fajnie, jakby partner umiał tańczyć - wspomniała.

Tego dnia w jej oczach mocno zyskał Adam. 

Również kandydaci i kandydatki pozostałych bohaterów zostali zaangażowani do prac w gospodarstwach. Wybranki Krzysztofa pomagały mu w ogródku i przy malowaniu ogrodzenia. Rolnik spędził dużo czasu przy Bogusi, a pozostałe uczestniczki poczuły, że zeszły na dalszy plan. Mężczyzna wyczuł natomiast zainteresowanie z jej strony. 

Królowa Elżbieta IIWpadka kucharza rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta napisała do niego notkę

Tymczasem Stanisław nadal nie był w stanie wskazać jednej kandydatki, która najbardziej skradłaby jego uwagę. Postanowił, że chce dać sobie czas do samego końca programu. Kamil za to docenił zaangażowanie Joanny w pracę. 

Anna StarmachStarmach zapytana o trzecie dziecko. Odpowiedź stanowcza

Więcej o: