Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James o krok bliżej od reprezentowania Polski. Wcześniej wygrała "The Voice Kids"

Program "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021" wyłonił kolejną finalistkę, która być może już niebawem będzie reprezentować Polskę na dziecięcej Eurowizji. Została nią Sara Egwu-James, zwyciężczyni czwartej edycji "The Voice Kids".

Mamy już trzecią i zarazem ostatnią zwyciężczynię muzycznego show, który ma wyłonić reprezentanta Polski na tegoroczną Eurowizję Junior. Do Marysi Stachery i Miłosza Świetlika dołączyła Sara Egwu-James. Sara wystąpiła w odcinku z piosenkami Abby i Céline Dion, a ona sama wykonała utwór "That's The Way It Is" kanadyjskiej wokalistki. O wygranej Sary zdecydowało jury w składzie: Ala Tracz, Ray Wilson i Paolo Cozza.

Zobacz wideo Viki Gabor pojedzie na Eurowizję dla dorosłych?

'Szansa na Sukces. Eurowizja Junior'. Wyłoniono pierwszą finalistkę. Kim jest Marysia Stachera?"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021". Kim jest Marysia Stachera? Jej występ zachwycił jurorów

Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James ma szanse reprezentować Polskę. Kim jest?

To nie pierwszy raz, kiedy Sara Egwu-James prezentuje w telewizji swoje umiejętności wokalne. Wzięła udział w emitowanej wiosną czwartej edycji "The Voice Kids", którą wygrała pod czujnym okiem trenerów - Tomsona i Barona. Gdyby Sara rzeczywiście pojechała na Eurowizję Junior, byłaby kolejną wokalistką, która ma na koncie zarówno udział w konkursie, jak i zwycięstwo "The Voice Kids". Młodziutka wokalistka zdolności muzyczne ma we krwi! Jej tata, John Egwu-James, również jest piosenkarzem, a swoich sił próbował m.in. w "X-Factorze".

 

Eurowizja Junior 2020 - Valentina z Francji wygrywaEurowizja Junior 2021. Kolejny kraj zawalczy o zwycięstwo w konkursie

W tym roku reprezentant Polski na Eurowizję Junior ponownie zostanie wybrany poprzez udział w "Szansie na sukces". Poznaliśmy już trzech finalistów, a ostatni, czwarty odcinek na żywo wyłoni zwycięzcę. Zostanie on wyemitowany już w niedzielę 26 września. Rok temu reprezentantką Polski została Ala Tracz, która również pierwsze kroki stawiała w "The Voice Kids". Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w niedzielę 19 grudnia. Młodzi wokaliści zaprezentują się na scenie w Paryżu - rok temu Eurowizję Junior zwyciężyła Valentina, reprezentantka Francji.

 
Więcej o: