"Milionerzy". Padło pytanie o sążeń. Hanna nie była przekonana, ale zaryzykowała. Opłaciło się

"Milionerzy". W powtórce 392. odcinka uczestniczka usłyszała pytanie o sążeń. Brzmiało ono dokładnie tak: sążeń to antropometryczna miara długość równa rozpiętości? Pani Hanna nie była pewna prawidłowej odpowiedzi, ale postanowiła postawić wszystko na jedną kartę.

Mimo wcześniejszych perturbacji, które nastąpiły w programie, Hanna Janus dalej grała o wymarzony milion. Nie przypuszczała jednak, że już wkrótce przyjdzie jej się zmierzyć z kolejnym trudnym pytaniem. Tym razem chodziło o sążeń. 

Zobacz wideo Doda: Praca zaczęła mnie dusić. Dlaczego wróciła na scenę?

"Milionerzy". Sążeń to antropometryczna miara długość równa rozpiętości:

  • A: pięt
  • B: ramion
  • C: ramion cyrkla
  • D: zainteresowań

Uczestniczka z rozwagą podeszła do kolejnego pytania. Po kolei wykluczyła te odpowiedzi, które wydawały jej się najmniej prawdopodobne, a mianowicie A "pięt" oraz D "zainteresowań". Po chwili namysłu odrzuciła również wariant C "ramion cyrkla". I chociaż pani Hanna nie wyglądała na przekonaną, poprosiła Huberta Urbańskiego, by ten zaznaczył odpowiedź B "ramion". 

"Milionerzy". Sążeń to antropometryczna miara długość równa rozpiętości...? Odpowiedź na pytanie

Okazało się, że choć uczestniczka zaryzykowała, postąpiła bardzo słusznie. Zaznaczona przez nią odpowiedź była poprawna, dzięki czemu pani Hanna wygrała 5 tysięcy złotych i mogła walczyć o kolejną sumę gwarantowaną. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.